BlogSosyal Medya

satılık ekşi sözlük Hesabı Arayanlar

Bu yazımızda sizlerle satılık ekşi sözlük hesabı nasıl alınır, nelere dikkat etmek gerektir konularına değineceğiz. Ekşi Sözlük bilindiği üzere Türkiye de açılan ilk sözlük sitesidir ve zaman içerisinde eksi sözlük hesabı ve yazarlığı çok değerli bir hâl almıştır. Öyle ki eksisözlük zaman içerisinde sözlük yazarlığı için en az 10 entry girilmesi ve gün içerisinde sözlük hesabına kaç defa girdiniz, ne kadar paylaşım yaptınız gibi bilgileri göz önünde bulundurarak sizi eksi sözlük yazarı olma yolunda sıraya koymaktadır. Bu sıralama bazen 40.000’inci sırayı bulmakta, ve yazar hesabı olmak ise ortalama 1 yada 2 yılı bulmaktadır. Bu kadar beklemek istemeyen eksi sözlük yazar adayları ise daha kısa yoldan yazar olmak istemektedirler.

Kolay Yoldan Ekşi Sözlük Yazarı Nasıl Olunur

Ekşi sözlük yazarı olmanın en kolay yolu ise yazar onayı almış, ekşi sözlük hesabı satın almaktır. Peki bu mümkün mü? Evet mümkün. teknozum ailesi olarak bazı sitelerde satılan sözlük hesabı olarak işe yaradığını gördük. Peki etik mi derseniz hiç bir şekilde etik değildir. Etik olmamasının yanında bir çok risk de taşımaktadır. Çünkü hesap alım satımı tamamen sanal ortamda gerçekleşmekte ve karşılıklı güvene dayanmaktadır.

Satılık Ekşi Sözlük Hesabı

Eksi sözlük satın almak isteyenler Google arama sonuçları içerisinde bir çok bilgiye ulaşabilir. Çıkan sonuçlar içerisinde sizlere tavsiye de bulunabileceğimiz ilk site Forum Donanım Haber sitesinde açılan ilanlar olabilir. Peki nelere dikkat etmeliyiz. İlk başta forum donanımda kullanıcının ne kadar süre forum üyeliği bulunduğuna dikkat ediniz, ve daha önce ticaret yapmış mı, yapmış ise forumda ki ticaret puanına ve yorumlarına bakmanız yeterli. Daha sonra gönül rahatlığı ile ticaret yapabilirsiniz.

Ayrıca çıkan sonuçlar arasında diğer web sitelerini de görebilirsiniz. Peki bu siteler de nasıl işlem yapmalısınız.

İlk başta hesabı talep edip, hesabı kendi e posta adresiniz ve şifreniz ile güncelleme yaptıktan sonra ücreti ödeyeceğinizi söyleyiniz. Şayet satıcı kabul etmez ise, mutlaka banka ile gönderim yaparken açıklama kısmına ekşi sözlük yazar hesabı kullanıcı adı ve ücreti diye not düşmelisiniz. Aksi takdirde dolandırılmamak mümkün değil. satılık ekşi sözlük hesabı ile ilgili yazımızı beğendiğinizi düşünüyoruz.

Ayrıca satılık ekşi sözlük hesabınız var ise yoruma yazarak ziyaretçilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Satılık ekşi sözlük hesapları. Güzel isimli ve yeni açılmış. Ilk maili ile birlikte satışta. 5374980737

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu