Kapat
Scorp Hesap Silme
ÇözümNet 414 views 0

Scorp Hesap Silme Nasıl Yapılır Güncel

Scorp Hesap Silme

Scorp uygulaması bir başka sosyal medya uygulamasıdır. Scorp uygulaması ile çeşitli kategorilerde kullanıcılar videoları seyretmektedirler. Bu kategorilerden bazıları şu şekildedir; Komedi, Dans, Akımlar, Dublaj, Müzik, TV ve Sinema, Gündem, Türkiye, Spor, Güzellik, Edebiyat, Felsefe, Sağlık, Yemek, Bilim… Scorp da çok daha fazla kategori bulunmakta. Bu kadar fazla kategorinin bulunması kişilerin zevklerinin ve ilgilerinin çok çeşitli göstermesidir. Kategorilerin çok fazla olması nedeniyle de Scorp’a üye olan çok fazla kişi bulunmaktadır. Genelde bu tür videolar kısa videolardan oluşmaktadır. Uygulama içerisinde uygulamayı kullanan üyelere mesaj gönderme özelliği de bulunmaktadır. Akış sekmesinde Scorp uygulamasını kullanan kişilerin paylaştığı videolar da görünmektedir. Scorp da en fazla dikkat çeken videolar komik videolardır. Bu tür komik videolar genellikle kullanıcıların arkadaşlarına yaptıkları şakalardan oluşmaktadır. Zamanla bazı Scorp kullanıcıları uygulamadan sıkılmakta ve Scorp hesaplarını silmek istemektedirler. Scorp hesap silme bir çok sosyal medya uygulamasının aksine hesap silme işlemini yine uygulama içerisinde vermektedir. Scorp hesap silme işlemini ayrı bir linke taşıması durumunda Scorp Hesap Silme linki altında yazımızda güncelleme yapılarak paylaşılacaktır. Yazımızın devamında Scorp Hesap Silme işlemi nasıl yapılır, kısaca değinelim.

Scorp Hesap Silme Nasıl Yapılır

  1. Scorp hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları izleyiniz.
  2. Scorp uygulamasını açın. Profil sekmesine tıklayın.
  3. Açılan ekranda sağ üst köşede bulunan dişli çark simgesine tıklayın.
  4. Açılan sayfada ekranın en altında bulunan Hesabımı Kapat yazısına tıklayın. Gelen uyarıda Hesabımı Sil ve Hesabımı Kalıcı Olarak Sil yazılarına tıklayın.

Scorp uygulamasını cep telefonunuzdan kaldırmak Scorp hesabınızın silindiği anlamına gelmemektedir.


Scorp Hesap Silme

Scorp Hesabınızı Sildikten Sonra Bilmeniz Gerekenler

Scorp da kullanıcı adınız hiç bir şekilde görünmeyecektir.

Scorp Eski kullanıcı adınızı tekrar alamayabilirsiniz.

Scorp da paylaştığınız videoların silinmesi zaman alabilir.

Instagram, Facebook, YouTube gibi benzeri sitelerde Scorp videolarınızın linklerini paylaştıysanız, buralardan videoların silinmesi zaman alacaktır.

Google arama sonuçlarında Scorp ile yaptığınız paylaşımların kalkması zaman alacaktır.

Scorp videolarınızın bir başkası tarafından cep telefonu yada bilgisayara indirilip paylaşılması, videolarınızın paylaşılan site, YouTube benzeri siteler yada sosyal medya uygulamalarından kalkması anlamına gelmemektedir. Bu tür videolarınızın kaldırılması çok zorlu bir süreç olacaktır.

Scorp hesap silme ve hesap silme işleminden sonra ki bilmeniz gerekenler bu şekildedir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.