Kapat
Reklam Alanı
Sinema 100 views 0

Seni Gidi Seni; Komedi Filmi Sevenlere

Seni Gidi Seni Komedi Filmi

17 Kasım 2017 tarihinde bir komedi filmi olan Seni Gidi Seni sinemalarda vizyona girecek.  Filmde birçok ünlü oyuncu sahne almıştır. Ayrıca filmin çekimleri İstanbul ve İstanbul’un Bayrampaşa semtinde çekilmiştir.  Filmin yönetmenlik koltuğundan Sibel Tunç oturuyor. Bu Sibel Tunç’un bilinen filmi olacak. Daha önce kısa bir film çekmişti.

Seni Gidi Seni filmin konusu

Filmde 1980’li yıllardaki insanların yaşayış tarzlarını ve o dönemlerden komik anları anlatılıyor. İstanbul’da taksicilik yapan Bülent ve oto döşemeci Sedat, Bayrampaşa’nın iki delikanlısıdır. Bu iki genç çocukluktan beri arkadaştır. Birbirlerini çok iyi tanır ve çok severler. Kendilerini çocukları gibi seven Tarık abilerini dolandıran kişileri bulmaya çalışırlar. Bu yolculukta Tarık abilerini kurtarmak için ellerinden geleni yaparlar. Bu ikilinin başlarına birbirinden komik ve aksiyon yaratan olaylar gelir..

Seni Gidi Seni filminin oyuncuları

Ahmet Kayakesen, Turgay Tanülkü, Ahmet Dursun, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İlay Erkök, Erkan Çelik, Güray Özcan ve Serdar Sezgin gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Bu usta kadro ile gülmemek neredeyse imkansız hale gelecektir.
Komedi filmlerini seven insanların bu filme büyük bir ilgi göstermesi bekleniyor. Özellikle gülmek ve neşelenmek için sinemaya giden insanların sayısının bir hayli fazla olduğu bir gerçektir. Sinema sektöründe en çok izlenme rekorlarına sahip olan filmlerin komedi filmleri olduğu bir gerçektir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.