Kapat
Reklam Alanı
Shameless
Dizi 113 views 0

Shameless

Shameless

Utanmazlar orijinal adıyla Shameless, 2011 – ABD yapımı bir dizidir. Dizinin temelinde komedi olsa da aynı zamanda aile, dram, romantik, gençlik dizisidir. 2011 yılında ABD’de başlayan dizi, 6 sezon devam etmiştir. Bu süreçte dünya tarafından ilgiyle takip edilen dizi gençlerin ilgi odağı olmuştur. Komedi türünün başarılı örneklerinden olan dizinin yönetmen koltuğunu; Stephen Hopkins, Mimi Leder, John Dahl, Mark Mylod, Todd Holland, John Wells gibi isimler paylaşmaktadır. Dizinin yapımcısı ise aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturan Stephen Hopkins ve Mimi Leder’dir.

Dizi Senaryosu

Utanmazlar, 6 çocuklu bir ailenin dram, komedi içeren hikayesini konu alıyor. Dizide her şeyi kontrol etmeye çalışan Fiona, çalışkan Lip ve duygusal Deb gibi birçok karakter vardır. Tüm karakterlerin amacı kendine uygun bir iş bulup ailesini geçindirmektir. Dizinin öyküsü annesiz büyüyen, umursamaz babaları olan çocukları anlatıyor.

Dizi Ekibi

Shameless, toplamda 6 sezon yayınlandı ve kendi yıldızlarını yarattı. Zamanla insanlar tarafından sevilerek takip edilen dizinin başrollerini; Robert Knepper, Amy Smart, Emmy Rossum, Anthony Anderson, Justin Chatwin paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.