Oyun

Sifu Sistem Gereksinimleri

Sifu sistem gereksinimleri, özellikle dövüş oyunlarına ilgi duyan ve uzak doğu temasını merak eden oyun severler tarafından araştırılmaktadır. Henüz yeni piyasalara sürülen ve Playstation, Xbox ve PC platformlarında oynanabilen Sifu, oyun yayıncılarının da etkisiyle kısa süre içerisinde büyük popülerlik kazanmayı başardı. Durum böyle olunca birçok oyuncu bilgisayarlarında bu oyunu oynayıp oynayamayacaklarını araştırmaya başladılar. Eğer siz de bu oyunculardan biriyseniz, doğru içerikte bulunuyorsunuz. İçeriğimizde tüm detaylarıyla Sifu sistem gereksinimlerini inceleyecek ve hangi cihazların bu oyunu açabileceğini sizlerle paylaşacağız.

Sifu Sistem Gereksinimleri

Sifu, 2022 yılında piyasalara sürülen, uzak doğu temasına sahip bir dövüş oyunudur. Farklı havası, çeşitli düşmanları ve geliştirilmiş yükselme seçenekleri ile bağımsız dövüş ve aksiyon oyun severler tarafından tam not almayı başaran oyunumuz, oyun yayıncıları tarafından da oldukça fazla kere paylaşılmıştır. Bu durum da oyunumuzun her geçen gün daha popüler bir hale gelmesini sağlamıştır.

Bugün senenin en iyi oyunlarından biri olarak nitelendirilen ve Epic Games üzerinden satın alınabilen oyunumuz, bizlere geniş bir dünya ile geliştirilmiş dövüş dinamikleri sunuyor. Durum böyle olunca oyuna başladığınızda saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Yorumcular tarafından da tam not alarak parasına değen bir oyun olduğu ifade edilen Sifu oyununu oynayabilmek için ise ortalamanın üstünde bir bilgisayara gereksinim duyuluyor.

Sifu Sistem Gereksinimleri
Sifu Sistem Gereksinimleri

Sifu Minimum Sistem Gereksinimleri

Eğer Sifu oyununu düşük ayarlarda normal bir şekilde oynamak istiyorsanız ve bilgisayarınızın bu oyunu kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız, ilk olarak minimum sistem gereksinimlerini incelemeniz gerekiyor. Aşırı görsel gelişmişliğe sahip olmasa da yeni oyun teknolojilerini içerisinde barındırdığı için ortalama seviyede bir bilgisayara ihtiyaç duyuluyor.

  • Windows 8, 8.1 veya 10 64-Bit İşletim Sistemi
  • Intel Core i5-3470 veya AMD FX-4350 İşlemci
  • NVIDIA GeForce GT640 veya AMD Radeon R7 250 Ekran Kartı
  • 8GB RAM
  • 22GB+ Depolama Alanı (SSD tavsiye edilir)

Yukarıdaki sistem gereksinimlerine eş değer veya daha yüksek seviyede bir bilgisayara sahipseniz, oyunumuzu gönül rahatlığıyla satın alabilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu seviyede bir bilgisayarla alabileceğiniz performans 30FPS değerlerini geçmeyecektir. Ayrıca düşük ve orta grafik ayarlarınızda oynamanız gerekeceğini unutmayın.

Sifu Önerilen Sistem Gereksinimleri

Sifu minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsanız ve bu oyunu daha iyi bir kalitede daha yüksek performansla oynayıp oynayamayacağınızı merak ediyorsanız, önerilen sistem gereksinimlerine de göz gezdirmeniz gerekiyor. Geliştiriciler tarafında oyunu oynamak için sahip olmanız gereken sistem ögelerini barındıran bu liste, güçlü donanımlara sahip olmanız gerektiğini belirtiyor.

  • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
  • Intel Core i7-6700K veya AMD FX-9590 İşlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon 390X Ekran Kartı
  • 12GB DDR4 RAM
  • 22GB+ Depolama Alanı (M.2 SSD tavsiye edilir)

Buradaki sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarınız bulunuyorsa, oyunumuzu orta ve yüksek ayarlarda 30-60FPS aralığında rahat bir şekilde oynayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Daha yüksek donanımlara sahip olmanız halinde çok daha yüksek çözünürlüklerde ve performansta, en iyi deneyimi alabilirsiniz.

Sifu Önerilen Sistem Gereksinimleri
Sifu Önerilen Sistem Gereksinimleri

Sifu, yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi dövüş oyunları severlerin mutlaka şans vermesi gereken bir oyun. Fakat Sifu sistem gereksinimlerini karşılamadan oyunu oynayabilmeniz mümkün değil. Umarız sistem gereksinimlerini karşılar ve oyunumuzu en kısa süre içerisinde oynamaya başlarsınız. Epic Games üzerinden standart versiyonunu hemen 163TL’ye alabilir ve indirebilirsiniz. Yeni piyasaya sürülmüş bir diğer oyun olan Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu