Blog

Skout Hesabı Nasıl Silinir Güncel

Skout Hesabı Nasıl Silinir, Skout nedir, Skout hesap silme, skout nasıl silinir, skout account delete, skout sil

Skout Nedir?

Skout bulunduğunuz konumu baz alarak çalışan, birbirlerine yakın kişileri bulmasına yardımcı olan, sosyal ağ ve tanışma uygulamasıdır. Skout hem android hem de ios işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Skout uygulaması 2007 yılında Christian Wiklund ve Niklas Lindstrom tarafından kurulmuştur. Skout uygulaması dünya çapında 180 ülke ve 16 dilde yayın yapmaktadır. Skout Hesabı Nasıl Silinir ayrıntılı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Skout Hesabı Nasıl Silinir

Skout Hesabı Nasıl Silinir ?

Akıllı cep telefonu kullanıcıları sosyal platform mesajlaşma ve tanışma uygulamalarını hep merak ederek indirip telefonlarına kurmakta ve kullanmaya başlamaktadır. Ama bazen pişmanlık duyulmakta ve hesaplarını kapatmak istemektedirler. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi Skout uygulamasında da hesabınızı geçici olarak durdurma yada tamamen silme seçenekleriniz vardır.

Skout Hesabı Nasıl Silinir

Skout hesabınızı devre dışı bırakmak için mobil uygulamadan hesabınıza giriş yapın. Ayarlar menüsünde bulunan “Devre dışı bırak” seçeneğine tıklayarak hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz. Skout hesabınıza 60 gün veya daha fazla süreyle giriş yapmadığınız sürece hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Skout hesabınızı 60 gün beklemeden tamamen silmek istiyorsanız support@skout.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Aşağıda ki mail şablonu kullanabilirsiniz.

  • Konu: Account delete
  • Mesaj: The mail adress that I use for my Skout account is ………………………………….. (noktalı yere mail adresinizi yazınız). For personal reasons, I would like to delete my account as soon as possible.

Yukarıda belirtiğimiz mail adresine talepte bulunduktan sonra en geç 24 saat içerisinde size yanıt gelecektir. Gelen mailde belirtilen linke tıklayıp, şifreniz ile hesabınıza tekrar giriş yaparak hesabınızı tamamen silebilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.