Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Snapchat Hesabı Silme
ÇözümNet 322 views 0

Snapchat Hesabı Silme Güncel

Snapchat Hesabı Silme bilgisine geçmeden önce Snapchat hakkında kısa bir bilgi verelim. Snapchat uygulaması Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı cep telefonları için geliştirilmiş, platformlar arası çalışma özelliğine sahip anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Anlık mesajlaşma dışında afotoğraf düzenleme, ve duvar özelliklerine de sahiptir. Snapchat ilk olarak 2011 Eylül ayında kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. O tarihten itibaren çok fazla kullanıcıya ulaşsa da son zamanlarda popülerliğini yitirmeye başlamıştır. Bir çok kullanıcı o yada bu yüzden Snapchat uygulamasını telefonlarından kaldırmış ve aynı zamanda hesaplarını silmek istemektedirler. Snapchat Hesabı Nasıl Silinir bilgisi aynı Facebook ve Instagram da olduğu gibi yine aynı bir adrese taşınmıştır.

Snapchat Hesabı Silme

Snapchat Hesabı Silme

  1. https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account hesabına giriş yapınız.
  2. Açılan sayfada kullanıcı adınız (veya e-posta adresiniz) ve şifreniz ile GİRİŞ yapınız.
  3. Hesap silme işlemi işin şifre alanına tekrar şifrenizi giriniz.
  4. Devam tuşuna bastıktan sonra artık hesabınız silinmiş olacak.

Bu işlemi yaptıktan sonra 30 gün boyunca hesabınıza tekrar giriş yapmadığını sürece Snapchat hesabınız silinecektir. Bu tarihten önce hesabınıza tekrar giriş yaparsanız hesabınız yeniden aktif olacak ve yine hesap silme adresinden aynı işlemleri yapmanız gerekecektir. Hesabınızı silme işlemini onayladıktan sonra 30 gün boyunca hiç bir arkadaşınız size ulaşamayacaktır.

Snapchat Hesabı Silme işlemini başarı ile gerçekleştirdiniz. Snapchat hesabınızı sildikten ve 30 gün geçtikten sonra isterseniz yine aynı kullanıcı adı, e-posta adresi ve cep telefonu numaranızı kullanarak hesabınızı tekrar açabilirsiniz. 30 gün geçmeden yeni bir hesap açmak istediğiniz zaman ise kullandığınız e-posta ve kullanıcı adınız tekrar kullanamazsınız.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.