Reklam Alanı
İnternet 188 views 0

Solucan Beyni Ve Teknoloji Birleşirse Ne Olur!!!

Bu Legoda Solucan Beyni Var!

Solucan Beyni Ve Teknoloji Birleşirse

Bu lego tipi makinaya solucan beyniyle etkileşim kurdurdular. Sonuç, bir solucanın davranışlarına benziyor. İlgili video yazımızın devamında göreceksiniz.

Solucan beyni olarak ön plana çıkarılan bir haber olduğunu biliyoruz ama gerçekten de durum önemli bir şekilde ilgimizi çekiyor. Peki ama nedir bu durum? Tabii ki de solucan beyni ile yapılan bir lego oluşumu, yani Solucan Beyni Ve Teknoloji Birleşirse. Bildiğiniz gibi lego konusunda pek çok çalışma var ve bunları da daimi olarak oldukça yoğun bir şekilde inceliyor ve ön plana çıkarıyoruz. Hem daha sistemli, hem de daha detaylı bir yapıda inceleyebileceğiniz bütün bu çalışmalar için, tek yapmanız gereken yapısal farklılıkları ön plana çıkarmanız olacaktır. Yapay zekanın paralel olarak ilerlemesine dair, bir kıl kurduyla etkileşim kuruldu. Programcıların yaptığı şey, bir kıl kurdunun nörün bağlantılarını tekerlekli bir legoya bağlamak oldu. Bunun sonucunda ise lego tam bir solucan gibi düşünerek hareket etmeye başladı. Bu durum çok basit gibi görünse de, gelecek nesil adına büyük bir umut vaat ettiğini söyleyebiliriz. Çünkü organik bir yapı dijital ortama aktarılıyor ve ilk defa oluyor.

Solucan Beyni Ve Teknoloji Birleşirse

Geliştiğini Düşünün!

Bu teknoloji gelişirse şayet (ki gelişmemesi için bir sebep yok), ilerde insan beyinlerinin robota aktarılması gibi durumlar da olabilir. Bu da farklı bir yaklaşım ve bilişim dünyasında gerçekten önemli bir ilerleme yaratabilir. Bu yüzden yapılacak olan çalışmalarda, hem daha güçlü, hem de daha farklı ve alternatif bir yenilik ile çıkacak olan karşımıza pek çok detay ve çalışma var. Bu yüzden bunların hepsini alternatif bir yenilik çerçevesinde değerlendirebiliriz ve sizler için de bu önemli çözümleri ön plana çıkarabiliriz. Daha rahat, daha keyifli ve daha verimli bir çalışma mantığı ile ön plana çıkardığımız bütün çözümleri ,tek bir tıklama ile incelemeniz için, robot teknolojisi ile solucan beyni konusunda yapılan bu ortak çalışmaya göz atmanızı öneriyoruz. Aşağıda söz konusu çalışmanın videosunu ekliyoruz. Bu sayede durumu çok daha net bir şekilde anlayacak ve ön plana çıkarmış olacaksınız. Net ve estetik bir çözüm, uygun dokunuşlar ve kaçırılmayacak detaylara dair üretilen bütün yeni bilimsel yenilik ve farklılık için, tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Geç kalmayın ve online dokunuşları ön plana çıkarmaya devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.