Reklam Alanı
Oyun 17 views 0

Steep: Road to the Olympics Expansion (PC, PS4, Xbox One)

Steep: Road to the Olympics expansion (PC, PS4, Xbox One)

Ubisoft 2016 da çıkardığı başarılı oyunu Steep isimli kış sporları temalı oyununu genişletiyor. ‘Road to the Olympics’ adıyla çıkacak olan paketin 5 Aralık 2017’de piyasaya çıkacak.

Road to the Olympics (PC, PS4, Xbox One)

Road to the Olympics adıyla sunulan bu paket PyeongChang 2018 kış olimpiyatları temalı olacak oyunda Olimpiyat Komitesinde olduğu gibi oyuncular kendilerini Güney Kore  ve Japonya’da hissedecek. Oyuncular hem karlı dağların muhteşem grafikleri sayesinde rahatlarken yarışma heyecanıyla da gerileceğe benziyor. PyeongChang 2018 olimpiyatları etrafına kurulan bu ek pakette Steep severleri yeni etkinlikler ve ayrıca yeni atlayış şekilleri beklemekte. 2016 da çıkan oyundan sonra gelen bu paket Steep takipçilerini sevindirecek.

Ubisoft’un oyunu olan Steep, Road to the Olympics paketiyle PyeongChang 2018 olimpiyatlarına uygun şekilde ve uygun zamanda çıkacak.

Steep: Road to the Olympics kış sporları ve PyeongChang 2018 olimpiyat temalı oyun Playstation 4, PC ve Xbox One için 5 Aralık 2017 sevenlerinin beğenisine çıkacak.  Oyunla alakalı ön sipariş verip daha kolay bir şekilde heyecanlı bekleyişinizi biraz kısaltabilir elinize daha çabuk ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. 

Abdullah YANARATEŞ {Abdullah YANARATEŞ}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.