Kapat
Supernatural 2007
Dizi 176 views 0

Supernatural 2007

Supernatural 2007

Supernatural 2007 , ilk bölümü 10.04.2007 tarihinde yayınlanan bir ABD – Kanada yapımı bir dizidir. Dram, fantastik, gerilim, korku, gizem türlerinin bir örneği olan dizi, kısa zamanda birçok insan tarafından sevilmiştir. ABD’de de başladıktan sonra zamanla dünyada izlenen bir dizi haline gelen Supernatural toplamda 11 sezon olarak yayınlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini; Jensen Ackles, Robert Singer, John Badham, Steve Boyum, P.j. Pesce, Philip Sgriccia, Thomas J. Wright, Serge Ladouceur, Stefan Pleszczynski, Rashaad Ernesto Green gibi isimler yapmaktır. Tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilen dizinin yapımcılığını ise, Robert Berens yapmıştır.

Supernatural 2007 Dizisinin Hikayesi

Supernatural, Winchester kardeşlerin macerasını konu alıyor. Filmin başrol karakteri ise, Sam ve Dean Winchester kardeşlerdir. Kardeşler Şeytan Kapısı’ndan kaçan iblisleri avlamak için bir mücadaleye girişmiştir. İblisleri avlamaya çalışan, Sam ve Dean kardeşler, yedi ölümcül günahı temsil eden iblisle kıyasıya bir mücadelenin içine gireceklerdir.


Dizi Ekibi

ABD’de dışında da büyük bir hayran kitlesi yakalayan dizinin başrollerinde; Jensen Ackles, Jared Padalecki, Jeffrey Dean Morgan, Lauren Cohan, Katie Cassidy gibi isimler var.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.