Blog

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır Güncel

Online olarak yer bildirimi yapmaya olanak tanıyan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Swarm, dünya genelinde birçok kullanıcıya sahiptir. Google Play Store ve App Store üzerinden indireceğiniz Swarm uygulaması ile birlikte yer bildirimlerini yapabilirsiniz. Açılan bir Swarm hesabını daha sonradan kalıcı olarak silmek mümkündür. Öncelikle Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır diye soran kullanıcılar için bu uygulamada geçici olarak donma özelliğinin olmadığını belirtmek gerekir. Bilindiği gibi diğer birçok sosyal medya uygulamasında bu özellik olduğu için hesaplar belirli bir süre devre dışı bırakılabiliyordu. Ancak Swarm için bu tarz bir durum söz konusu değildir.

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır

Swarm hesabını silmek isteyen kişilerin, doğrudan bilgisayarları kullanması gerekiyor. Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlardan Swarm hesabını silebilmek hiçbir şekilde mümkün olmuyor. Hesabınızı kalıcı olarak silebilmek için öncelikle;

  1. Bilgisayar üzerinden Foursquare adresine giriş yapmanız gerekiyor.
  2. Daha sonra bu bağlantı üzerinde hesap silme sayfasını göreceksiniz.
  3. Siteye Swarm bilgilerinizi kullanarak giriş yapın.
  4. Bu aşamada sizlere siteden neden ayrılmak istediğinize dair bir soru sorulur.
  5. Bu soruya cevap verdikten sonra sayfanın en alt kısmında ‘Delete Account’ butonunu göreceksiniz. Bu alana tıkladığınız zaman Swarm hesabınız silinmiş olacaktır.

Facebook ile giriş yapan kişiler, bu butonu göremeyebilir. Bu durumda kendinize hesap silme için bir şifre belirlemeniz gerekecektir.Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır

Silinen Swarm Hesabı Geri Alınır mı?

Swarm hesabı üzerinde yapılan silme işlemleri, kalıcı özellik gösterir. Swarm hesabının geçici olarak dondurulması gibi bir durum söz konusu olamıyor. Bu bakımdan bir kez hesabını silen kişiler, aynı hesap üzerinden işlem yapamaz. Bu durumda doğrudan kendinize yeni bir Swarm hesabı açmanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu