Kapat
Switch’den Karton Oyuncaklara Dönüşen Nintendo Öyküsü
Oyun 149 views 0

Switch’den Karton Oyuncaklara Dönüşen Nintendo Öyküsü

Yeni sezonun gözdesi Nintende Labo geliyor. Switchlerden karton oyun konsolu oluşumu sağlayan Nintendo, birçok farklı şekillere bürünebilen oyun yarattı. Dilediğiniz zaman robot dilediğiniz zamansa bir piyonaya dönüşebiliyor.

Nintendo İle Yapılabilecekler

Google Cardboard gibi benzer ürünlerin karton yapılara dönüşmesine vesile oluyor. Nintendo labo, olta, robot ve piyona gibi sizin hayal gücünüzle bağlantılı olarak şekillere bürünebiliyor. Kolay kullanım ve sıra dışı yaratım için şaşırabilir nasıl oluyor gibi soru işaretleri ile karşılaşabilirsiniz.Switch’den Karton Oyuncaklara Dönüşen Nintendo Öyküsü


2018 Yılının Gözde Oyun Yapısı Yolda

Piyasada bulunan alışılmış video oyunları dışında kalan Nintendo Labo, eğlenceli ve bir o kadar da zevkli bir ürün haline dönüşüyor. Kartondan oluşturulmuş oyuncağınızı anlaşılması güç fakat kablo yardımı kullanılmadan switch ile kontrol etmenizi sağlıyor. Farklı fakat eğlenceli oyunlar peşinde olanlar için nintendo Labo seçenekleri mevcut. Adlandırılan oyunlar; iki Toy-Con RC, bir Toy-Con evi, bir Toy-Con olta, bir Toy-Con motosiklet, bir Toy-Con piyano olarak sunuluyor. Robot olarak ise maske, ayak sensörü ve maske, sırt çantası olarak set alabilirsiniz. Robot kiti de zengin içerik sahibi. Nintendo’nun ifade etmesine göre 20 Nisan’da Nintendo Labo adıyla kullanıcısıyla buluşuyor. Çeşitli içeriklerin olduğu kit 70 dolar olarak belirlenirken Türk parası karşılığı 260 TL., fiyat etiketinin sahip olduğu robot kiti ise 80 dolar Türk parası olarak da 300 TL’ye denk geliyor. Aklınızda oluşan fiyat konusundaki soru işaretleri ürün temin edildiğinde ve kullanımına başladığınızda size sunulan fiyat listesi hakkındaki düşünceleriniz sonlanacaktır. Bir kartondan daha fazlası olan Nintendo Labo, kısa sürede yayılacak gibi görünüyor. Özellikle bilgisayar oyun meraklıları için oldukça yaratıcı ve ilham verici bir oyun grubu olacaktır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.