Reklam Alanı
İnternet 97 views 0

Tambu Klavye İle Mercedes Kazanma Fırsatı

Tambu Klavye

Türkiye’de bir ilk olan ve Türkçeye özel geliştirilmiş yazı tamamlama ve düzeltme özelliği olan Tambu akıllı klavye, android ve ios platformlarda yayınlandıktan sonra milyonlarca kez indirildi. Sahip olduğu hareketli çıkarma, gifler, arkaplan ve temalar, çeviri, atasözleri özelliği ve daha bir çok özelliği ile de kullanıcılarının beğenisini kazandı. Tambu Klavye kullanıcılarına en büyük sürprizi ise Mercedes A180 kazanma fırsatı ile yaptı. Tambu Klavye İle Mercedes Kazanma Fırsatı ‘nı nasıl yakalayacaksınız.

Mercedes Kazanma Fırsatı

Tambu Klavye uygulamasını android yada ios işletim sistemli telefonunuza indirin. İndirme işlemini yaptıktan sonra uygulamada ki önergeleri takip ederek telefonunuzda klavyeyi aktif hale getirin. Uygulamaya ait görseli tıklayın.

 1. Açılan sayfada sağ üst köşedeki hadiye paketine tıklayın.
 2. Bilgilerinizi eksiksiz doldurup gönderin.
 3. Başvurunuz alınmıştır yazısını görün. 

Tambu Çekiliş Kampanya Detayları

 1. “TAMBU” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.12.2017 tarih 58259698-255.01.02-E.7413sayılı izni ile 8.01.2018 (00:01) – 15.04.2018 (23:59), tarihleri arasında TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 2. Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Türk Telekomünikasyon A.Ş. ürünü olan TAMBU klavyesini tanıtmak ve abone sayısını arttırmak amacıyla, mevcut TAMBU aboneleri ile TAMBU klavye aplikasyonunu akıllı telefon veya tabletlerine, Google Play veya Apple Store uygulamaları aracılığı ile ücretsiz indiren ve uygulama içerisindeki kampanya katılım formunu eksiksiz doldurup uygulama üzerinden başvuruda bulunan yeni abonelere bir çekiliş hakkı verilecektir.
 3. Çekiliş, 30.04.2018 tarihinde saat 12.00’de, Türk Telekomünikasyon A.Ş. – İstanbul Genel Müdürlük Binası Merkez Toplantı Odası – Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:40 Gayrettepe Beşiktaş İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır.
 4. Asil ve yedek talihliler, 04.05.2018 tarihinde Posta Gazetesinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlinin son başvuru tarihi 19.05.2018, yedek talihlinin son başvuru tarihi 03.06.2018.
 5. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
 6. Kampanya sonunda, 1 kişiye Mercedes-Benz A180 FL Style, 2017 Model Otomobil (Birim Fiyat: 150.400 TL) hediye edilecektir. Kampanya sadece TAMBU abonelerine yöneliktir. Kampanyaya yapılan katılımlar ücretsizdir.
 7. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türk Telekom A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.
 8. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için, ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.