Kapat
Tango Hesabı Nasıl Silinir
ÇözümNet 186 views 0

Tango Hesabı Nasıl Silinir Güncel

Tango Hesabı Nasıl Silinir

Tango kullanıcılarının en çok zorlandığı konulardan bir tanesidir. Tango kullanıcıları hesaplarını silmek için internet üzerinde “Tango hesabı nasıl silinir”, tango hesap silme linki, yada tango hesabımı silemiyorum gibi bir çok araştırma içerisine girmektedirler. Tango uygulamasını kaldırmak yada hesaptan çıkış yapmak Tango hesabınızı silinmesini sağlamayacaktır. Tango hesabını silmek için ayrı bir linke herhangi bir tarayıcı üzerinden girilmesi gerekmektedir. Hesabınızı silmek için masaüstü bir bilgisayar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca hesabın silinmesi için bir form doldurulması gerekmektedir. Hesabı silmek için dolduracağınız formun dili İngilizcedir. Yazımızın devamında siz ziyaretçilerimizle hem Tango hesap silme linkini paylaşacağız hem de formu nasıl dolduracağınızı anlatacağız.

Tango Hesabı Nasıl Silinir

Tango hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.


 1. Tango hesabı silme linkine tıklayınız >> https://support.tango.me/hc/en-us/articles/231473828
 2. Phone Number kısmına +90 ile başlayan cep telefonu numaranızı giriniz. Örnek olarak +90 532 542 xxxx gibi.
 3. Full Name kısmına Tango hesabınızda kullandığınız gibi Adınızı ve Soyadınızı yazınız.
 4. Email Adress kısmına Tango hesabınızı açarken kullandığınız e-posta adresinizi yazınız.
 5. Country kısmında Turkey (Türkiye) seçeneğini seçiniz.
 6. What’s Your Gender kısmında Tango hesabınızda kullandığınız cinsiyetinizi seçiniz. Male erkek, Female kadın demektir.
 7. What’s making you leave Tango? kısmında Tango hesabınızı kapatma nedeninizi belirleyeceksiniz. Bu kısımda istediğiniz kadar seçeneği işaretleyebilirsiniz.
 8. How can we improve Tango for you? kısmını boş bırakabilirsiniz.
 9. Son olarak da Subbit seçeneğine tıklayınız.

Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Tango Hesabı Nasıl Silinir

 1. Formu doldururken Tango hesabınızda kullandığınız bilgilerle %100 uyumlu olması gerekmektedir. Aksi takdirde Tango Hesabınız silinmeyecek ve aktif kalmaya devam edecektir.
 2. Tango hesabınızın silinmesi 72 saati bulabilir.
 3. Hesabınızın silinmesine kadar olan ki zaman zarfında Tango kullanıcıları paylaşımlarınızı uygulamada görmeye devam edecektir.
 4. Tango hesabınız silindikten sonra hesabı açarken kullandığınız e-posta adresine bilgi mesajı alacaksınız.

Tango uygulaması ülkemizde pek de sevilen bir uygulama değildir. Bazı uygulamaları kullanmadan önce uygulama ile ilgili internet üzerinde gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tango hesabınızı silmede sıkıntı yaşıyorsanız yorumda belirterek yazarlarımızdan ve ziyaretçilerimizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca iletişim e-postamıza yazarak da bizleri bilgilendirebilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.