BlogSosyal MedyaWhatsApp

Tek Telefonda İki Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Whatsapp, en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Çeşitli sebeplerden dolayı tek bir telefonda iki Whatsapp kullanmak isteyen kişiler olabilir. Kullanıcılar telefon değiştirmeden rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirebilir. Peki, tek telefonda iki Whatsapp nasıl kullanılır? İşte detaylar:

Ayrıca bakınız: Başkasının whatsapp mesajları nasıl okunur?

Tek Telefonda İki Whatsapp Nasıl Kullanılır ; Misafir Kullanıcı Yöntemi

Android cihazlar üzerinden Misafir modu kullanılarak tek telefonda iki Whatsapp kullanılabilir. Bunu gerçekleştirmek için kullanıcıların şu adımları takip etmesi gerekiyor:

1. İlk önce Android cihaz üzerinden yeni bir Misafir hesabının oluşturulması gerekiyor. Bu mod genel olarak tüm cihazlarda bulunuyor. Fakat bazı cihazlar da bu özellik bulunmayabilir.

2. Misafir hesabını oluşturduktan sonra bu hesabın yeni bir e- posta adresine bağlanılması gerekiyor. Google Play için de yine oluşturulan hesabın kullanılması gerekiyor. Bu işlemler tamamlandıktan sonra normal cihazlara nasıl Whatsapp uygulaması yükleniyorsa, o şekilde Misafir Moduna da uygulama yüklenebilir.

3. Whatsapp uygulaması yüklendikten sonra bir telefon numarası istenecektir. Eğer kullanıcı telefonunda 2 tane Sim kart kullanmıyorsa, diğer telefonunda kullanmış olduğu numarayı yeni yüklediği Whatsapp uygulamasına yazabilir. Bu işlemden sonra iki tane Whatsapp telefonda kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Parallel Space Uygulaması

Parallel Space, sosyal medya ve anlık mesajlaşma servislerini farklı hesaplar üzerinden kullanmak isteyenler için geliştirilmiş bir uygulamadır. Parallel Space uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Yüklendiği cihaz üzerinde özel bir alan oluşturur ve oyun, sosyal medya ve anlık mesajlaşmalar için kullanılabilir. Bu uygulama ile tek bir cihaz üzerinden iki tane Whatsapp’ta kullanılabilir.

Parallel Space Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Parallel Space uygulamasını İnternet üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulama indikten sonra karşınıza bir ekran gelecektir. Bu ekrandan Whatsapp uygulamasını seçin.

Bu adımdan sonra Whatsapp uygulaması telefona otomatik olarak yüklenecektir.

Bu adımda Whatsapp kurulurken gereken prosedürleri inceleyin ve takip edin. Sizden bir numara istenecektir. Eğer çift Sim kart kullanmıyorsanız diğer Whatsapp uygulamanız da yer alan telefon numaranızı uygulama içerisine yazın.

Bu kısımdan sonra Parallel Space Uygulaması telefonunuza Whatsapp uygulamasını kuracaktır. Dilediğiniz ayarlamaları yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu