FacebookSosyal Medya

Telefondan Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Siz de Telefondan Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir? Sorusunun cevabını merak ediyorsanız, bu çok kolay birkaç basit adım ile mümkün oluyor. Cep telefonlarınızdan, facebook arkadaş listesini gizleme işlemlerini gerçekleştirmeniz çok kısa bir zamanınızı alıyor.

Facebook Arkadaş listesini Gizlemek İçin Neler Yapılması Gerekiyor?

Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle cep telefonunuzun aktif bir internet bağlantısı olması gerekiyor. Sonrasında ise, cep telefonlarınızdan facebook uygulamasına girmeniz gerekiyor. Bunun sonrasında ise, kullanıcı adınız ve şifrenizi de girmeniz sonucunda facebook hesabınız açılmış oluyor. Sonrasında, facebok sayfanızın üst menüsündeki, sağ köşede bulunmakta olan butona tıklamanız ve kendi profil sayfanıza girmeniz gerekiyor. Bunun sonrasında ise, arkadaşlar adlı kategorinin hemen yan tarafında bulunmakta olan ‘’herkese açık’’ adlı seçeneğe tıklamanız ve burada çıkan seçenekler içerisinde de ‘’diğer’’ seçeneği sonrasında karşınıza çıkacak olan ‘’sadece ben’’ yazana seçeneği seçmeniz gerekiyor. Bunu yapmış olmanızın sonunda da, mevcut olan bütün arkadaşlarınızı da sizden başkası göremeyecek şekilde ayar güncellemesi gerçekleşmiş oluyor.

Bazı Facebook Gizlilik Seçenekleri

Facebook bir hale getirmeniz durum uygulaması içerisinde bulunmakta olan herkese açık seçeneğini aktif bir hale getirmiş olmanız durumunda, arkadaşınız olsa da, arkadaşınız olmasa da, profilinize giriş yapacak olan herkes, bütün arkadaş listenizi bu şekilde görüyor. Sadece arkadaşlar seçeneğinin aktif bir hale getirilmesi ile de beraberinde, sadece facebook listenizde yer almakta olan arkadaş kullanıcılarınız görüyor. Son olarak da sadece ben seçeneği ile beraber, bunu sizden başkasını görmediği de herkes tarafından biliniyor. Gün geçtikçe yeni güncellemeleri ve uzantıları da değişiklik göstermek olan facebook dünyasına uyum sağlıyor. Bu sayede etiketmiş ve etiketlenmiş olduğunuz gönderiler de bu sayede, sizden başkalarına görünmemiş oluyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.