Blog

Telefonlar İçin En İyi Oyun Konsolları

Telefonlar İçin En İyi Oyun Konsolları

Günümüz teknolojisinde akıllı telefonların sınırları zorlayan özellikleri, telefonu sadece bir iletişim aracı olmaktan çıkardı. Özellikle oyun oynamayı seven çok geniş bir kitlenin olması, akıllı telefonlarda oyun oynanabilme özelliğini de beraberinde getirdi. Motorola tarafından piyasaya sürülen Motopad, Telefonlar İçin En İyi Oyun Konsolları arasında gösteriliyor.

Moto Gamepad

Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşması ile mobil oyun platformlarına olan ilgide gittikçe artmaya başladı. Mobil platformlarda oyun oynayan kullanıcılar, dokunma yerine fiziksel kontrolü daha fazla tercih ettiklerinden, üretici firmalar bunun üzerinde çalışmaya başladı. Motorola tarafından üretilen Moto Gamepad, kullanıcılarına gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatmak için tasarlandı. İkili kontrol çubuğu bulunan ürünün; kablosuz giriş olmaksızın ve Bluetooth’a gerek duymadan çalışması son derece işlevsel olarak kullanımına imkân tanıyor. Gerçek oyun severlerin hayran olacağı üç boyutlu oyun oynama deneyimi yaşatan Gamepad ile avuç içerisinde oyun oynamanın zevkine varabilirsiniz. 8 saate kadar kesintisiz oyun oynama deneyimi yaşatan motopad,1035 mAh yerleşik pile sahip. Telefonlar İçin En İyi Oyun Konsolları içerisinde şimdilik bu özelliklere sahip tek cihaz olan Moto Gamepad, Motorola’nın Moto Z serisindeki tüm telefonlarla uyumlu olarak çalışıyor.

Snail Mobil i7

Çin merkezli firmaların son dönemde telefon teknolojisinde attığı dev adımlar, Apple ve Samsung gibi teknoloji devlerini bile şaşırtıyor. Çin merkezli bir şirket olan ve özellikle oyun odaklı telefonlarıyla bilinen Snail Mobile, yeni akıllı telefonu Snail Mobil i7 ile aynı zamanda bir oyun konsolu görüyor. Cihazın bir tarafında navigasyon tuşları, diğer tarafta D-pad bulunuyor. Full HD ekranı ve 6 inç büyüklükte ekranı ile fark yaratan cihaz, Telefonlar İçin En İyi Oyun Konsolları kategorisinde başı çekiyor. MediaTek Helio X20 işletim sistemine sahip telefon, mobil oyunlar için yeterli güce sahip. Snail Mobil i7, 6 GB Ram’e, aynı zamanda 64 GB bir depolama alanına sahip. Değiştirilebilir batarya özelliği ile de cihaz, kullanıcılarına kesintisiz bir oyun imkânı sunuyor. İlk olarak Çin piyasasında satışa çıkan telefonun, Avrupa ülkelerinde de en kısa sürede tüketiciyle buluşması planlanıyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı