Blog

Telegram Son Görülme Yakınlarda Ne Demek?

Telegram kişiler de son görülme yakınlarda ifadesi Telegram mesajlaşma uygulamasında bulunan son görülme yakınlarda, bir hafta içinde, bir ay içinde ve uzun zaman önce gibi ifadelerdir.

  • Telegram son görülme yakınlarda bilgi bulunan kişilerinizin 1 saniye ile 2-3 gün arasındaki zaman ifadesini belirtmektedir.
  • Bunlar haricinde Telegram da bulunan kişilerinizde son görülme olarak tarih ve saat bilgisi de vermektedir.
  • 2-3 günden sonraki ibareler ise bir hafta içinde, bir ay içinde ve uzun zaman önce olarak görülmektedir.
  • Daha detaylı bilgi vermek gerekirse, şayet Telegramda kayıtlı kişi gün içerisinde yani gece yarısı 00:00′ dan 23:59 kadar geçen süre içerisinde son görülme yakınlarda bilgisi bulunmaktadır.

Ayrıca bakınız: Telegram durum nasıl atılır?

Telegram Nedir? Telegram Son Görülme Yakınlarda Ne Anlama Gelmektedir?

Telegram WhatsApp yada BiP gibi kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama ile bu uygulamayı kullanan kişilerle anonim mesajlaşmak da mümkündür.

Yani cep telefonu numaranızı paylaşmadan karşılıklı mesajlaşabilirsiniz. Bunun için Telegramda bulunan arama simgesinde anonim mesajlaşmak için kişinin Telegram kullanıcı adı ile aratmanız gerekmektedir.

Telegram son görülme yakınlarda ne demektir?
telegram son görülme yakınlarda

Telegram Yakındaki Kişiler İle Mesajlaşmak

Telegramda bulunan en dikkat çeken özellik ise uygulamanın yakınınızda bulunan kişileri göstermesidir. 

Yakındaki Telegram kullanıcılarını bulmak için, Telegram uygulamasına giriş yapın. Daha sonra sol üstte bulunan menü simgesine daha sonra Kişiler sekmesine dokunun.

Açılan sayfada yakındaki kişileri bulun ifadesine tıklayın. Tıkladıktan sonra sizden konum açma izni istemesi halinde gerekli izinleri verin.

Artık yakınlarda bulunan ve Telegram kullanan kişileri görebilirsiniz ve bu kişiler ile anonim yani numaranız görünmeden konuşabilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu