Blog

Telegram Son Görülme Yakınlarda Ne Demek?

Telegram kişiler de son görülme yakınlarda ifadesi Telegram mesajlaşma uygulamasında bulunan ve son görülme yakınlarda bilgi bulunan kişilerinizin son 24 saat içerisinde aktif yani çevrimiçi olduğu anlamına gelmektedir. Daha detaylı bilgi vermek gerekirse, şayet Telegramda kayıtlı kişi gün içerisinde yani gece yarısı 00:00′ dan 23:59 kadar geçen süre içerisinde son görülme yakınlarda bilgisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Telegram Nedir?

Telegram WhatsApp yada BiP gibi kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama ile bu uygulamayı kullanan kişilerle anonim mesajlaşmak da mümkündür. Yani cep telefonu numaranızı paylaşmadan karşılıklı mesajlaşabilirsiniz. Bunun için Telegramda bulunan arama simgesinde anonim mesajlaşmak için kişinin Telegram kullanıcı adı ile aratmanız gerekmektedir.

Telegram Yakındaki Kişiler İle Mesajlaşmak

Telegramda bulunan en dikkat çeken özellik ise uygulamanın yakınınızda bulunan kişileri göstermesidir. Yakındaki Telegram kullanıcılarını bulmak için, Telegram uygulamasına giriş yapın. Daha sonra sol üstte bulunan menü simgesine daha sonra Kişiler sekmesine dokunun. Açılan sayfada yakındaki kişileri bulun ifadesine tıklayın. Tıkladıktan sonra sizden konum açma izni istemesi halinde gerekli izinleri verin. Artık yakınlarda bulunan ve Telegram kullanan kişileri görebilirsiniz ve bu kişiler ile anonim yani numaranız görünmeden konuşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu