Kapat
The Walking Dead Collection
Oyun 165 views 0

The Walking Dead Collection

The Walking Dead Collection

Dizi ve oyun sektörü içerisinde önemli bir yere sahip olan The Walking Dead serileri yayınlanmaya devam ediyor. The Walking Dead dizisi izleyici sayısı her geçen gün artan bir dizi serisidir. Yüksek bir IMDb puanına sahip olan bu dizinin oyun serileri de büyük bir izleyici kitlesi tarafından oynanmaktadır. The Walking Dead Collection serisi yakın bir zaman dilimi içerisinde oyun piyasasında yerini alacak.

The Walking Dead Collection kaç bölümden oluşuyor?


Oyunu diğer oyunlar gibi sizleri çok farklı boyutlara taşıyacak bir oyun olacaktır. Oyun içerisinde yapılan büyük yenilikler sayesinde çok farklı boyut ve hazlarda oyun oynayacaksınız.

Oyun serisinde oyun severleri tam 19 bölümlük bir macera serisi bulunmaktadır. Oyun içerisinde eksi seri bölümleri de bulunacaktır. Bu bölümler; The Walking Dead: Season One, 400 Days, The Walking Dead: Season Two, The Walking Dead: Michonne, ve The Walking Dead: A New Frontier gibi bölümlerdir.

Hangi platformlarda oynanacak?

Oyun serisi sadece Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oynana bir oyun olacaktır. Diğer platformlarda oynanması konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu oyunun sadece Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oynanacağı açıklandı.

Fiyatı ne kadardır?

The Walking Dead Collection oyunun fiyatı 50 Dolar olarak satışa sunulacaktır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.