Kapat
The Walking Dead Nasıl İzlenir
Dizi 366 views 0

The Walking Dead Nasıl İzlenir

Hiç şüphesiz şu an dünyada en fazla izlenen yabancı dizi The Walking Dead dizisidir. The Walking Dead dizisinin yapımcıları dizinin son iki sezonunu telif hakları nedeniyle dünyada bir çok dizi-film paylaşım sitelerinden kaldırmaktadır. Ama The Walking Dead dizisinin izleyicileri o yada bu şekilde dizinin yeni sezon ve bölümlerine ulaşmaya devam etmektedirler. Ülkemizde de bir çok dizi-film paylaşım sitesi de The Walking Dead dizinin 7. ve 8. sezonunu sitelerinde paylaşmaya çalışmaktadırlar. Ama ya dizi telif hakkı nedeniyle kaldırılmış yada diziyi yayınlayan siteye erişim engeli konmuş olarak bulunmaktadır.

The Walking Dead Nasıl İzlenir

The Walking Dead Nasıl İzlenir

Bu sorunun cevabı yine Google’da gizli. Dizinin hangi sezon ve bölümünü izlemek istediğinizi Google’da aratarak aramaktan başka çare yoktur. Genelde Google arama sonuçlarında ilk sayfada çıkan sonuçlar sağlıklı sonuçlarvermektedir. Kimi dizi severler arama sonuçlarında dizinin ilgili bölümlerini bulmakta ama bilgisayardan izlemek yerine dizinini bölümlerini bilgisayara indirip izlemek istemektedirler. Bunun için idm yani internet downlaod manager programı vardır. Programı 30 günlük deneme sürümü ile kullanabilirsiniz. Programın kullanımı gayet basittir. Türkçe arayüze sahip program ile Chrome yada Internet Explorer tarayıcısını kullanarak diziyi indirebilirsiniz. Ama bazen Chrome da program hata vermektedir. Internet Explorer da dizinin ilgili bölümünü indirebilirsiniz.


Diziyi FX kanalında orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Ayrıca yine orijinal dilde dizinin tüm bölümleri yabancı sitelerde satılmaktadır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.