Kapat
Sponsor Reklamlar
TicTok Musically Video Nasıl İndirilir
Android 17 views 0

TicTok Musically Video Nasıl İndirilir

TicTok Musically Video Nasıl İndirilir ; TicTok Musically uygulaması Kwai uygulamasına benzer bir uygulamadır.  TicTok Musically ile kullanıcılar çok çeşitli seslendirmeler ile video oluşturmaktadır. Bu videolar kısa videolar olup daha çok eğlence amaçlıdır. TicTok Musically ile video paylaşan bir çok kullanıcıların hatırı sayılır takipçileri de bulunmaktadır. Uygulamada paylaşılan videolar genellikle kısa şarkılar eşliğinde çekilen videolar, film replikleri, dans-oyun seslendirmeleri eşliğinde çekilen videolar, YouTube gibi sosyal video sitelerinden oluşan seslendirmelerden oluşmaktadır. TicTok Musically uygulamasında video çekimi esnasında ayrıca çok fazla ve çeşitli video efekti oluşturmakta mümkündür. Bu şekilde çok ilginç videolar ortaya çıkmaktadır. TicTok Musically uygulamasında beğendiğiniz videolar bulunabilir. TicTok Musically kullanıcıları beğendikleri videoları diğer sosyal medya uygulamalarında paylaşabilmektedirler ama kullanıcılar beğendikleri videoları cep telefonlarına da indirmek istemektedirler. TicTok Musically uygulaması uygulama içerisinde paylaşılan videoların cep telefonlarına indirilmesine izin vermektedir. Şimdi TicTok Musically de paylaşılan videoları cep telefonlarınıza nasıl kayıt edeceğiniz yani nasıl indireceğinizi anlatalım.

TicTok Musically Video Nasıl İndirilir

TicTok Musically Video Nasıl İndirilir

TicTok Musically uygulamasında yayınlanan videoların hemen yan tarafında paylaşma simgesine TicTok Musically Video Nasıl İndirilir benzer bir simge bulunmaktadır. Simgeye dokunduktan sonra açılan sekmede Videoyu Kaydet simgesini göreceksiniz. Video cep telefonunuzun DCIM klasörüne kaydedilecektir. (Cep telefonunuzda kayıt yolunu değiştirmişseniz belirlediğiniz yola kaydedilecektir.

TicToc Musically uygulamasında indirdiğiniz videoları videoyu paylaşan kişinin izni olmadan başka sosyal medya platformlarında paylaşmak sizlere sıkıntı çıkarabilir. Bu yüzden hiç bir şekilde TicToc Musically uygulamasında indirdiğiniz videoları hiç bir sosyal medya platformlarında paylaşmamanızı öneriyoruz. Eğer herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşmak istiyorsanız yine uygulama içerisinde yer alan paylaşma simgesine dokunarak beğendiğiniz videoyu Instagram hikayelerinizde, Facebook da, Twitter da paylaşabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz videoya ait linki mesajlaşma uygulamaları ile de paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz videoların linklerini paylaşmak, videoaların kendisini paylaşmak anlamı taşımamaktadır. Linki paylaştığınız kişinin videoyu görmesi için ya TicToc Musically uygulamasının cep telefonlarında yüklü olması gerekmektedir yada ayrı bir tarayıcıda açılarak linkteki videoları görebilirler.

TicTok Musically Video Nasıl İndirilir konulu yazımız kısaca bu şekildedir. TicTok Musically uygulamasında video indirmede sorun yaşıyorsanız yoruma yazarak ziyaretçilerimizden yardım alabilirsiniz.

abdullah yanarateş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.