Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Tik Tok Açılmıyor
ÇözümNet 1.460 views 1

Tik Tok Açılmıyor Sorunu ve Çözümü

Bu yazımızda sizlerle Tik Tok Açılmıyor sorunu ve çözüm yollarını paylaşacağız. Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen eğlence uygulamalarından biri olan Tik Tok uygulaması, sosyalleşmek isteyen ve paylaşımlarını milyonlar ile paylaşarak başkalarının da eğlenmesine vesile olmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir uygulamadır. Diğer adı Musically olan bu uygulamayı diğer uygulamalarından ayıran en temel özellik kısa video ve dublaj uygulamaları ile video editlenmesine izin vermesidir. Ülkemizde ciddi oranda tercih edilmeye başlanan bu uygulamanın kullanıcı sayısı her geçen gün giderek artış gösteriyor.

Tik Tok Nedir?

Dünya genelinde hizmet veren bir uygulama olan Tik Tok uygulamasını bugün dünya genelinde yarım milyardan fazla kişi tercih ediyor. Özellikle Facebook, Instagram, Twitter ve Snap Chat gibi sosyal medya uygulamalarından sıkılan gençlerin yoğunlukla tercih ettiği uygulamalardan biri olan bu uygulama üzerinde de kişiler yaptıkları paylaşımlar ile takipçi toplayabiliyor. Bu uygulama ile 15 saniye video editleyerek mizah yapmaya çalışan kişiler kendi eğlenceli videolarını oluşturarak eğlenmeyi amaçlıyor.

Tik Tok Durduruldu Hatası Sorunu

Ülkemizde ve dünyada bu denli ilgi gören Tik Tok uygulamasına zaman zaman diğer uygulamalarda da olduğu gibi girişlerde problem yaşanabiliyor. Bu nedenle pek çok Tik Tok kullanıcısı ”Tik Tok durduruldu” gibi hatalar ile karşılaşarak uygulamaya giriş yapmakta zorluk çekiyor veyahut hiç giriş yapamıyor. Dolayısıyla Tik Tok açılmıyor sorunu ve çözümü hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler zaman zaman uygulamayı silmek durumunda kalabiliyor.

Tik Tok Açılmıyor
Tik Tok Açılmıyor

Tik Tok Açılmıyor Hatası Çözümü Nedir?

Eğer sizler de bu tarz hatalar alarak Tik Tok uygulamasına giriş yapmakta zorlanıyorsanız, yazımızın bu bölümünü okumaya devam ederek, probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Öncelikle bu hatayı veren cihazlarda yapılması gereken ilk şey ayarlar bölümünde yer alan ”Uygulamalar” bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise yüklü uygulamalar arasından Tik Tok uygulamasını bularak giriş yapmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan ekranda tüm kayıtlı belleği silerek ve sonrasında telefonunuzu yeniden başlatarak uygulamaya yeniden giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır. Ancak yeniden giriş yapmakta hata almaya devam ederseniz, uygulamayı silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

admin

“Tik Tok Açılmıyor Sorunu ve Çözümü” üzerine 1 yorum

  1. nur dedi ki:

    Hersyo dendım ama tıktok baslatılamadı dıyr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.