BlogSosyal MedyaTikTok

TikTok Mesaj Gönderemiyorum Sorunu ve Çözümü

Tiktok mesaj gönderemiyorum sorunu nasıl çözülür? Video paylaşım sitesi olan tik tok, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırarak yoluna devam etmeyi başarmaktadır. Diğer uygulamalar ile karşılaştırıldığında tik tokun birçok farklı özelliği bünyesinde barındırdığı görülmektedir ki bu yüzden dolayı da kısa sürede popüler olması sağlanmıştır.

Özellikle canlı yayın, mesaj gönderimi gibi durumlar kullanıcının ilgisini çekmektedir. Fakat ne yazık ki tik tok uygulamasında mesaj gönderme özelliği daha gelişememiştir. Peki, Tiktok mesaj gönderemiyorum sorunu ve çözümü işlemini nasıl halledebiliriz.

ktok mesaj gönderemiyorum sorunu ve çözümü. TikTok mesaj gönderememe problemi.

TikTok Mesaj Gönderemiyorum Sorununu Çözmek için En Az İki Kişiye Mesaj Atın

İlk olarak mesajlarınızın gitmediğinden kesin emin olmalısınız. Bunun için mesajlarınız eğer ki tek bir kişiye gitmiyorsa kendinizi bu kişi ile sınırlandırmamalı ve bir başka kişiye mesaj göndererek de bu olayın gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol etmelisiniz. Eğer ki bir başka kişiye mesajlarınız gidiyorsa bu sorun sizle değil karşı taraf ile alakalı demektir.

Tik tok Kimseye Mesaj Göndermiyorsa ve TikTok Mesaj Gönderemiyorum Sorunu Devam Ediyorsa..

Bunun için tik tok uygulamasından çıkış yapın ve oturumu sonlandırın. Şimdi ise tekrardan uygulamaya giriş yapın. Eğer ki tüm bunlar sonucunda bir düzelme meydana gelmediyse tik tok uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırın ve uygulamayı indirip tekrardan yükleyin. Eğer ki bir internet sitesi kullanıcıysanız bu işlemden önce tarayıcının ön belleğini temizlemeyi denemelisiniz. Tüm yapmış olduğunuz işlemlerden sonra takip ettiğiniz kişilerden birisine mesaj atmayı deneyin. Bu mesajı tek bir kişi ile kısıtlı bırakmayın ve iki ya da üç kişiye mesaj atarak genel durumu kontrol edin. Eğer ki mesajlarınız karşı tarafa ulaştıysa sorun çözüldü demektir.

Hala TikTok Mesajlarınız iletilmiyor İse Hatayı TikTok ‘a Bildirin

Eğer ki yukarıda bahsedilen tüm şeyleri yaptıysanız ve buna rağmen denemeler sonucunda mesajlarınız hala iletilmiyorsa, bu durumda tek bir yapmanız gereken şey kalmaktadır. Buda sorununuzu güzelce rapor etmek ve destek kısmından sorununuzu uygulamaya iletmektedir. Böylelikle tik tok uygulaması kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapacak ve sorununuzu çözecektir. Sorun çözündüğüne dair mesaj geldikten sonra uygulamaya tekrar giriş yaparak mesaj atmayı deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu