Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Musically Hesabı Nasıl Silinir
Android 973 views 2

TikTok Musically Hesabı Nasıl Silinir Güncel

Bu yazımızda sizlerle TikTok Hesabı Nasıl Silinir konusunu paylaşacağız. Bir çok kişinin TikTok uygulamasını meraktan indirip daha sonra nasıl sileceklerini bilmedikleri için sordukları sorulardan bir tanesidir. Sosyal medya reklamları aracılığı ile Musically uygulamasını indiren bir çok kişi, çektikleri videolara müzik ekleyerek oluşturdukları videoları hem uygulamada hem de sosyal paylaşım platformlarında paylaşma imkanı sunan bir uygulamadır. Bir çok sosyal medya uygulamalarında olduğunun aksine TikTok uygulaması hesap silme işlemini başka bir adreste yapmamaktadırlar. Hesap silme işlemi yine uygulamanın içerisinde gerçekleşmektedir. Ama diğer sosyal medya uygulamalarının aksine TikTok hesabınızı silmek için sizden cep telefonu onayı ile gelen kodu ilgili alana girmenizi istemektedir. Bu tür uygulamalar hesap silme işlemleri gerçekleşse dahi belli bir süre yine de silinmesine izin vermemektedir. Belli bir süre geçtikten sonra da hesapları silmektedirler.

TikTok Musically Hesabı Nasıl Silinir

TikTok Hesabı Nasıl Silinir

Musically hesabı başka bir web adresinde silinmez. Yine uygulama içerisinde silinmektedir. “TikTok  Hesabınızı Silmek” için aşağıda ki adımları izleyiniz.

 1. Uygulamaya giriş yapın.
 2. Profil simgesine tıklayın.
 3. Sağ üst köşede bulunan ayarlar simgesine tıklayın.
 4. Ayarlar menüsüne tıklayın.
 5. En baştaki “Hesabımı yönet” seçeneğine tıklayın.
 6. Hesabınızın silinmesi için sizden cep telefonunuzun onaylanmasını isteyecektir. Hesabınıza geçerli bir telefon numarası ekleyerek Musically hesabınızı silebilirsiniz. Cep telefonu numaranızı ilgili alana ekleyiniz.
 7. Alt tarafta bulunan Hesabınızı kaldırmayı mı düşünüyorsunuz yazısına tıklayınız.
 8. Açılan sekmede Kodu Gönder seçeneğine tıklayınız. (Operatörünüze bağlı olarak sizden SMS ücreti talep edebilmektedir)
 9. Gelen kodu ilgili alana yazınız ve Devam yazısına tıklayınız.
 10. Açılan sayfada Continue yazısına tıklayınız.
 11. Delete Account yazısına tıklayınız.

TikTok Hesabınızı Sildikten Sonra

Hesabınıza 30 gün içerisinde tekrardan giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra size hesabınızın aktif olup olmamasını soracaktır. 30 gün geçmeden hesabınızı tamamen silmek mümkün değildir. Uygulamada paylaştığınız videolara belli bir süre daha diğer kullanıcılar tarafından erişim sağlanabilir. 30 gün geçtikten sonra aynı kullanıcı adı ve şifrenizle hesaba giriş yapamayacaksınız. 30 gün geçtikten sonra uygulamada paylaştığınız videolara artık erişiminiz kalmayacaktır. TikTok hesabını silme işleminin tek çözüm yolu budur. Başka web sitelerinde baş yöntemlerden bahsetse de bahsedilen yöntem hiç bir şekilde işe yaramamaktadır.

admin

“TikTok Musically Hesabı Nasıl Silinir Güncel” üzerine 2 yorum

 1. Daria dedi ki:

  Istemiyorum artik

  1. abdullah yanarateş dedi ki:

   TikTok hesabınızı silebildiğinizi umuyoruz değerli ziyaretçimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.