BlogSosyal MedyaTikTok

TikTok Yorum Kapama Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlerle TikTok yorum kapama nasıl yapılır konusuna değineceğiz. Mobil cihazlarda çeşitli uygulamalar kullanarak mesajlaşmalar yapmaktayız. TikTok uygulaması ilk başlarda IOS uygulaması için tasarlandıktan sonra, Android ve Windows sürümleri de geliştirilerek tüm mobil cihazlarda kullanılmaya başlanmıştır.

TikTok uygulaması ile fotoğraf, müzik, video, konum ve çeşitli yazıların paylaşımları yapılabilmektedir. TikTok uygulamasını tüm cihazlara ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. Yaptığınız paylaşımlar altına takipçilerin yorum yapmalarını ve beğenmelerini sağlayabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden kendinize özel gruplar kurabilir ve bu gruplar arasında çeşitli sohbetler yapabilirsiniz. Ayrıca bakınız: Tiktok video indirme

Paylaşım Ayarları

TikTok uygulamasında paylaşım yapmak için çekmiş olduğunuz fotoğrafları, videoları, müzikleri ve istediğiniz tüm bilgileri önceden hazırlayabilir veya o anı görüntüleyerek paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınız altına yorum yapılmasını istemiyorsanız yorumları kapatabilirsiniz.

TikTok yorum kapama nasıl yapılır?

TikTok uygulamanızda paylaşım için ekleme yaptığınızda ekranın alt bölümünde “sonraki” seçeneğini seçtiğinizde karşınıza yoruma kapat, yoruma gibi seçenekleri göreceksiniz. Yoruma kapat seçeneğini seçtiğinizde yaptığınız paylaşımlar için yorumu yapılmasını kapatmış ve önlemiş olursunuz. Önceden yaptığınız paylaşımlar için yorumu kapatmak için, paylaşımınızın sağ tarafından (…) bölümüne giriş yapmanız ve buradaki “yoruma açık” bölümünü kapalı duruma getirmeniz yeterli olacaktır.

TikTok Yorum Kapama Nasıl Yapılır
TikTok Yorum Kapama Nasıl Yapılır

Ücretsiz Uygulama

Kullanmış olduğunuz mobil cihazların uygulama indirme programları bölümünden TikTok uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile telefon ile bilgisayar arasında paylaşımlar yapabilirsiniz. Uygulamanın tüm cihazlarda kullanılabilmesi için Android, IOS ve Windows sürümleri mevcuttur. Uygulama kullanıcıları aralarında çeşitli dosya paylaşımları yapabilmekte, sohbetler edebilmekte, fotoğraf, resim, video gibi paylaşımları rahatlıkla yapabiliyorlar.

Sosyal Medya

Sosyal medya dünya genelinde en etkili iletişim yöntemi olarak kullanılmaktadır. İnsanlar yaptıkları faaliyetleri, çeşitli ürünleri tiktok üzerinden paylaşarak daha geniş alanlara yayılmasını sağlamaktadır. insanlar tiktok üzerinden yapılan çeşitli video paylaşımları aynı anda dünyanın her yerine ulaşabilmektedir. Tiktok üzerinden kulüpler kurabilir ve bu kulüpler üzerinden çok sayıda kişi ile mesajlaşarak mesajlarınızı birden çok kişiye aynı anda iletebilirsiniz. Tiktok uygulaması yapılan paylaşımlar için çeşitli ayarlamaların yapılmasını sağlamakta, isteyen kullanıcılara paylaşımlar için yoruma açma ve yoruma kapama gibi özellikleri kullanma hakkı veriyor.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu