instagramSosyal MedyaTikTok

Tiktok’ta Instagram Hesabı Nasıl Eklenir?

Bir Tiktok hesabınız varsa bu hesaba bir profil fotoğrafı, video, biyografi, görünen ad, sosyal ağlardan herhangi birini eklemek istiyorsanız, profilinizi bu talimatlarda ayrıntılı olarak düzenleyebilirsiniz. Özellikle Tiktokta instagram Hesabı Nasıl Eklenir konusunda merak edilen her şeyi burada bulabileceksiniz.

Profil Düzeltmede Yapılacak İşlemler

Logosu içinde bir müzik notası olan Tiktok uygulamasını başlatın. Giriş seçeneğini seçin ve kaydolduğunuz kimlik bilgileriyle giriş yapın. Profil düzenle butonuna tıklayarak profil editörünü açın. Burada ekleyeceğiniz profil fotoğrafı diğer aktivitelerinizde örneğin videolarınız, canlı akışlarınız, diğer kullanıcı bildirimleri hatta doğrudan mesajlarınızda gösterilecektir.

Tiktokta instagram Hesabı Nasıl Eklenir Detaylı Anlatım

Tiktokta instagram Hesabı Nasıl Eklenir En Detaylı Anlatım Burada..
Tiktok’ta instagram Hesabı Nasıl Eklenir

Bu yöntem ile bir profil videosu, bir ekran adı ve biyografi ekleyebilir kullanıcı adınızı veya Tiktok ID’nizi değiştirebilirsiniz. En önemli sosyal ağınız instagram’ı eklemek için Instagram düğmesine dokunun. Instagram hesabınız ile giriş yapın ve Tiktok’un Instagram’a erişmesine izin verin. Değişikliklerinizi profilinize kaydetmek için kaydet düğmesine tıklayın. Değişiklikleri silmek istiyorsanız geri düğmesini seçin ve ardından çık düğmesine tıklayın.

Tiktok Uygulaması Nedir, Nasıl Kullanılır?

Tiktok, bugünlerde çok popüler olan bir trend müzik video platformudur. Küresel müzik destekli bir tür video topluluğudur. Kullanıcıların yeteneklerini performans, dans gibi herhangi bir şekilde paylaşmalarına izin verilir. Ancak Tik Tok yeni özellikler ve doğaçlamalar doğuran yeni özellikler ortaya çıkardı.

Genellikle kullanıcılar Tiktok giriş prosedürü sırasında sorunla karşı karşıya kalırlar. Tiktok uygulaması tarafından sağlanan ve diğer çeşitli yollardan giriş yapmanızı sağlayan çeşitli diğer özellikler de var. Tiktok’un diğer web sitelerinden bilgi toplamasına yardımcı olan Tiktok uygulamasıyla ilişkili büyük web siteleri var. Başka yolla giriş yapmak istiyorsanız hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

Instagram’dan Tiktok Giriş Yapma

Instagram hesabınız varsa ve şu anda kullanıyorsanız, bu adım Instagram’dan Tiktok’ta oturum açmanıza yardımcı olacaktır. Tiktok uygulamanızı açın. Giriş bağlantısına tıklayın. Instagram simgesine dokunarak hesabınıza giriş yapmış olacaksınız. Sizde birden fazla giriş seçeneğiniz olabilir. Web sitelerine veya uygulamalarına erişime izin vermek için Google giriş kimlik bilgilerini, Instagram giriş kimlik bilgilerini veya diğer web sitesi giriş kimlik bilgilerini kullanan birçok başka web sitesi ve mobil uygulama vardır. Bu uygulamalar kesinlikle kullanıcıların zamanından tasarruf etmelerini sağlıyor.

Ayrıca bu içeriğimiz de ilginizi çekebilir https://www.teknozum.com/tiktok-mesaj-gonderemiyorum-sorunu-ve-cozumu/

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ben tiktoka instagram ile giris yapmistim daha sonra hesabi kapatmadan tiktoku sildim . Geri yukledigde ise giris yapamiyorum hesabima yetki ver diyor yetki veriyorum ama birdaha ayni islemi yap diyor surekli yapiyorum ama olmuyor yardimci olurmusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu