Blog

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Günümüzde cep telefonu operatörleri daha fazla müşteri çekebilmek ya da var olan müşterilerini daha fazla memnun edebilmek amacıyla farklı kampanyalar düzenliyor ve bunun karşılığında da kullanıcılarına belirli hediyeler dağıtıyor. Belirli zamanlarda düzenlenen Türk Telekom Sil Süpür sayesinde kullanıcıların belirli hediyelere ve ayrıcalıklı imkanlara kavuşması sağlanıyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Bu kampanya sayesinde Türk Telekom kullanıcıları her hafta kendilerini bekleyen sürpriz hediyelere sahip olabiliyor. Sil Süpür kampanyası Türk Telekom müşterilerine özel olan ve bir takım hediyeler kazanmalarını sağlayan bir kampanya uygulaması. Gerçekleştirilen kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom müşterisi olmak gerekiyor. Sonrasında ise Türk Telekom online işlemler uygulamasını yüklemek ve giriş yaparak sil süpür adı verilen oyunu oynamak yeterli oluyor. Bu uygulamadan faturalı yada faturasız tüm müşteriler yararlanabiliyor.

Kampanya Detayları

Sil süpür oyunu sayesinde kazanılan hediyeler hafta içi Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenileniyor. Kazanılmış olan hediyelerin yenilenme zamanına kadar kullanılması gerekiyor. Hediyelerle ilgili bilgi ve tanımlama işlemine ait detaylar SMS olarak müşterilere gönderiliyor. Hediye tanımlanması ile ilgili SMS alan müşteriler kazanımlarını hemen kullanım sağlamaya başlayabiliyor. Kazanılmış ama kullanılmamış olan hediyelerin kullanım hakları yenilenme işlemi sonrasında geçersiz hale geliyor ve sonraki zaman dilimlerinde kullanılamıyor. Kazanılan hediyeler geçerlik süresi dolduğunda otomatik olarak siliniyor. Kampanyadan sağlanan kazanımlar farklı bir hatta ya da üçüncü kişilere devredilemiyor. Elde edilen kazanımların geçerlilik süresi hediyenin türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Hediye Detayları

Türk Telekom sil süpür kampanyası dahilinde kazanılabilecek hediyeler arasında; 1 aylık Muud Premium üyeliği, haftalık 250 MB, 500 MB, 2 GB, 5 GB, 10 GB ve 30 GB internet hizmeti, haftalık her yöne 250 dakika konuşma, günlük 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB internet, Türk Telekom günlük her yöne sınırsız konuşma imkanı, bir ay kullanılabilecek Arayanı Bil Servisi, tek seferlik kullanım sağlanabilecek Enterprise’dan %40 indirim ve tek seferlik kullanılabilecek MNG kargodan %30 indirim imkanı bulunmaktadır.

Avantajları

Türk Telekom’un gerçekleştirdiği sil süpür kampanyası sayesinde kullanıcılar her hafta sürpriz hediyelere sahip oluyor. Verilen hediyelerin işe yarar ve tatmin edici olması sayesinde müşteriler istediği gibi internet, konuşma paketi ve belirli servislere aylık abonelik oluşturarak keyifle zaman geçirebiliyor. Ayrıca bu imkanın her hafta sunuluyor olması da kullanıcılara oldukça cazip geliyor.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu