Blog

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır

Turkcell bedava internet konusunda oldukça cömert bir operatördür. Türkcell ile kazanabileceğiniz internet oldukça fazladır. Kazanarak elde ettiğiniz bu bedava internet bazen Salla Kazan ile, bazen Yaani uygulaması ile, bazen BiP servisi ile gelmektedir. Şimdi sıra geldi Turkcell bedava internet konusunda daha detaylı bilgi vermeye.

Turkcell Bedava İnternet GNC

Turkcell bedava internet GNC ‘liler (gnctrkcll) kazanma yolları bir kaç başlık altında toplanabilir. Bunlar şu şekildedir.

1. Saatlik 500 MB: Turkcell mağazalarında ki dijital ekran üzerinde ki kare kodu okutarak anında saatlik 500 MB kazanabilirsiniz.

2. Her Ay 1 GB internet: fizy Premium’a üye olup şarkı dinledikçe her ay 1 GB internet kazanabilirsiniz.

3. Sürpriz noktalardan internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

4. BiP uygulamasını kullanarak her hafta 5GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.

5. GollerCepte uygulaması ile seçeceğiniz maçlarda her gol için ve golsüz biten maçlar için 100 MB kazanabilirsiniz.

6. Yaani uygulaması ile aylık 1 GB internet kazanabilirsiniz.

7. GNÇ Çatlat ile internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır Salla Kazan Kampanyası

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu salla kazan uygulaması ile bedava internet kazanabilme şansınız oldukça yüksektir. Bunun için Turkcell operatörüne kayıtlı olmanız yeterli olacaktır. Dijital Operatör uygulamasını indirerek her hafta cuma günleri sallayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama her zaman internet verecek diye bir kaide bulunmamaktadır. Haftalık veya günlük seçenekleriyle sizlere imkanlar sunmaktadır.

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır
Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır

Yaani Uygulamasını İndirerek kazanın

Türkiye’nin yerli arama motoru olan Yaani uygulamasını indiren her kullanıcısına koşulsuz şartsız haftalık olarak kullanabileceği 1 GB ücretsiz internet takdim etmektedir. Bunun haricinde uygulamayı sürekli ve aktif olarak kullanan kişiler içinde aralıklarla bedava seçenekler sunacaktır.

Bip Uygulamasının İmkanları

Turkcell yerli teknolojiyi destekleyen bir kuruluştur. Bip uygulaması da Türkiye’nin yerel konuşma ve mesajlaşma platformu olmaya aday durumdadır. Bu uygulamayı indirip kullananlara ve ayrıca uygulamaya arkadaşlarını davet ederek grup kuran kişilere de bedava internet seçenekleri sunacaktır. Siz uygulamayı kullandıkça daha çok seçenek sizlere sunulacaktır.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek

Bip uygulaması üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Bunun gibi soru sorma aşamasında bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak istediğinizi belirtmeniz halinde sizlere olumlu geri dönütler sağlanacak ve bu konuda temsilciniz gereken bilgileri sizlere aktaracaktır. Turkcel operatörünün sunmuş olduğu tüm imkanları bu şekilde bir arada bulabilirsiniz ve yeni oluşan seçenek ve imkanlardan da bu uygulama sayesinde faydalanıp bilgilenebilirsiniz. Bütün bunlar için bip uygulamasını indirerek aktif bir kullanıcısı olmanız sizlere yeterli olacaktır.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı