Blog

TurkTelekom Bedava internet Nasıl Yapılır

Bu yazımızda sizlerle TurkTelekom Bedava internet Nasıl Yapılır sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.2019 yılında Türk Telekom ister faturalı olsun ister faturasız her kullanıcısına çeşitli kampanyalar gerçekleştiriyor. Aynı zamanda kullanıcılar Türk Telekom’un gerçekleştirmiş olduğu kampanyalardan kendi resmi sitelerini takip ederek haberdar olmak mümkündür.

TurkTelekom Bedava internet Nasıl Yapılır ; Türk Telekom’dan Sil Süpür

Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok bilinen kampanyalardan bir tanesi de sil süpür kampanyasıdır. 2018 yılında gerçekleştirilen bu kampanya 2019 yılında da geçerliliğini koruyor. Sil süpür kampanyası haftada yalnızca bir defa kullanılabilirken çeşitli hediyeler de kazanmak mümkün oluyor.

Ayrıca Sil süpür kampanyasında başta sınırsız konuşma, bedava internet ve Muud Premium üyelik hediyeleri olmak üzere daha birçok hediye mevcuttur. Türk Telekom’un sil süpür kampanyasından yararlanabilmek için Türk Telekom online işlemler uygulamasının indirilmesi ve ardından sil süpür oyununun oynanması gerekir. Her Perşembe saat 08.00’da yenilenir ve hediyeler tanımlandıktan sonra kullanıcılara tanımlama SMS’i iletilir.

ArayanıBil ve 4,5G Kampanyalarıyla 1 GB Bedava İnternet

ArayanıBil uygulamasının kullanılması ücretli olup abone olan herkese hediye internet kazandırılır. Uygulamayı kullandıktan sonra 1GB hediye veren bu kampanya aynı zamanda hiçbir aramayı da kaçırmıyor. Bu servis için abonelikler aylık olarak yapılırken faydalanabilmek için de PLUS yazıp 7065’e mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Ayrıca bu kampanya için bilinmelidir ki eğer servis üyeliği iptal edilmezse işlemeye otomatik olarak devam eder. 4,5G kampanyasından yararlanabilmek için de kullanıcının cihazı 4,5G uyumlu olması gerekir. Cihaz eğer 4,5G uyumluysa anında 30 gün geçerli 1GB internet hediyesi verilir. Katılım için gerekenler ise cihazın 4,5G uyumlu bir adet sim kartıyla değiştirilmesi ve ardından 5555’e 4,5G sim yazılmasıdır.

E-Fatura ve Diğer Kampanyalar

EFatura’dan hediye kazanmak için abone olmak yeterlidir. Kullanıcılar E-Fatura aboneliklerini başlattıktan sonra kendi e-posta adresi üzerinden de takipte kalabilir. Bu kampanyadan da 1GB internet kazanabilmek için 3008’e 1GB e-mail adresiniz yazmak yeterli olacaktır. Bu kampanyaların yanı sıra Türk Telekom tarafından her yöne konuşma, sosyal medya, yükleme şenliği, Selfy’den bol internetli geceler ve Mor hediyesi gibi daha birçok kampanya hizmeti sunuluyor.

Ayrıca bakınız: vodafone bedava internet nasıl yapılır?

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bayağı uzun bir süredir bu kampanya var, bende geçtiğimiz yıl bu kampanyadan faydalanarak 1GB internet kazandım. E-Fatura olması çok daha iyi zira otomatik ödeniyor zaten faturalarım. Açmadan attığım bir faturanın adresime gelmesi her iki taraf için de olumsuzdu. Kampanya olmasaydı muhtemelen umursamazdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu