BlogiPhoneTwitter

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Ünlüsünden siyasetçisine, yedisinden yetmişe herkesin kullandığı bir sosyal paylaşım sitesi Twitter. Artık öyle ki gündemi takip etmek için haber sitelerine değil de Twitter’a girer olduk. Twitter halkı istediği kişiyi gündeme sokup bir günde ünlü yapabilme potansiyeline sahip bir hale geldi. Peki hayatımız için bu kadar önemli olan Twitter’da mavi tık almış yani Twitter Hesap Onaylatma, onaylanmış hesaplar o mavi tıka nasıl sahip olabiliyor, acaba sizde hesabınızı onaylatabilme şansına sahip misiniz? Hiç düşündünüz mü?

Twitter Hesap Onaylatma

Eğer bu soruların cevabını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Twitter’da hesabınızı onaylatırsanız daha güvenilir bir hesap olursunuz. İnsanlara daha çok güven vermek daha çok takipçi kazanmanıza sebep olur . Peki hesabımı nasıl onaylarım ? Lafı çok uzatmadan anlatmak istiyorum .

Mavi Tık

Twitter hesap onaylatmak için öncelikle Twitter hesap onaylatma başvuru ekranına ulaşmanız gerekmektedir. Güvenilir bir hesap izlenimi çizebilmek ve başvuru ekranına ulaşmak için Twitter’da bütün bilgilerinizi eksiksiz olarak girmelisiniz ( Web site,e posta,telefon,adres)

Bunları yapıp başvuru form ekranına ulaştığınızda ise yapmanız gereken, profil ile bağlantılı iki web sitesi belirtmek ve profilinizi neden onaylatmak istediğinizi 500 kelime ile açıklamak. Bunu yapıp formu gönderdikten sonra ise hesabınızın onaylanmasını beklemek.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.