Kapat
Sponsor Reklamlar
twitter gece modu
ÇözümNet 120 views 0

Twitter Masaüstünde Gece Modunu Kullanmak

Twitter Masaüstünde Gece Modunu Kullanmak

Twitter gece modunu telefonlara getirdiğinden beri bir çok kişi Twitter’ı normal mod da değilde genel olarak gece modunda kullanmaya başladı. Çünkü gece modu hem daha az göz yoruyor hem de kullanıcılara daha keyifli bir deneyim sunuyordu. Twitter bu özelliğin çok sevilmesinden sonra gece modunu geçtiğimiz günlerde bilgisayardan Twitter kullananlar için bilgisayarlara da getirdi.

Twitter Masaüstünde Gece Modunu Kullanmak

İlk etapta kısıtlı sayıda kullanıcı için aktif olan gece modu yaklaşık iki gün önce bütün Twitter kullanıcıları için aktif oldu. Bilgisayardan Twitter kullanan herkes gece modu özelliğinden faydalanmaya başladı. Tıpkı mobil uygulamalarda olduğu gibi masaüstü Twitter uygulamasında da koyu mavi laciverte yakın fon hakim. Peki bu gece modunu nasıl aktif edebilirim ? Bilgisayarda Twitter’ı nasıl gece modunda kullanabilirim?

Twitter’ı gece modunda kullanmak için yapmanız gereken tek şey : Twitter’ınıza girdikten sonra sağ üstte bulunan ayarlar sekmesine tıklayarak açılan menüde gece modunu aktif etmeniz. Hepsi bu kadar. Bu şekilde Twitter’ı gece modunda kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.