Reklam Alanı
Twitter Takipçi Arttırma
ÇözümNet 8 views 0

Twitter Takipçi Arttırma Siteleri Gerçekten İşe Yarar mı?

Eğer bir Twitter kullanıcısıysanız,Twitter takipçi arttırma siteleri mutlaka sizinde karşınıza çıkmıştır. Twitter popüler olmak isteyenlerin ilk tercih ettiği sosyal platformlardan birisi. Dolayısıyla Twitter’da takipçi arttırmak isteyen bir çok kişide Twitter takipçi arttırma sitelerine başvuruyor. Peki bu siteler gerçekten size beklediğiniz takipçiyi kazandırıyor mu? Kısaca para vererek fenomen olmak mümkün mü? Bu soruya bu yazımızda cevap bulacağız.

Üzülerek söylemeliyim ki Twitter’da takipçi satın alarak beklediğiniz popülerliği yakalayamazsınız. Çünkü para vererek aldığınız takipçiler bot hesaplardan oluşur. Yani gerçek bir kullanıcısı yoktur. Sadece profilinize göstermelik bir takipçi sayısı sağlar bu siteler. Eğer Twitter’da takipçi arttırmak,popüler olmak istiyorsanız bunu doğal yollarla yapmalısınız.

Takipçi satın alma dışında birde takibe takip yaptıran siteler var. Bu siteleri de kullanmanızı önermem. Çünkü ne kadar takipçi gelse de sizde başka hesapları takip ediyor olacaksınız.

Yani Twitter takipçi arttırma siteleri ne yazık ki bir işe yaramaz..

Alişan Karahali {Alişan Karahali}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.