BlogTwitter

Twitter Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır?

Tüm Twitter hesabınızı silmeye başvurmadan önce Twitter paylaşımlarını silmenin birçok nedeni vardır. Gelecekte meraklı gözlerle ortaya çıkmış olan eski, utanç verici tweetlerinizi silmek isteyebilirsiniz. Belki de sosyal medyada kendinizi yeniden markalaştırmaya çalışıyorsunuz ya da kendinizi genel olarak Twitter’dan uzaklaştırmak istiyorsunuz. Tweet’lerinizi silmek için motivasyonunuz ne olursa olsun, Twitter’da Toplu Tweet Silme konusunda yardımcı olacak bazı hizmetler var.

Eski Tweetlerinizi Yedekleyin

Bir kez Tweet’lerinizi sildiğinizde geri dönüş olmaz. Bu nedenle, iyi düşünerek bu işlemi gerçekleştirme daha yararlı olur. Twitter tüm Tweet arşivinizi indirmenize izin verir. Bu ZIP dosyası şimdiye kadar gönderdiğiniz her Tweet’i ve Retweet’i (sildikleriniz dışında) içerir, böylece gelecek için istediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Twitter arşivinizi indirmek için profil resminden ayarlar ve gizlilik bölümüne gidin. Sayfanın en altında arşiv isteğine tıklayın. Daha sonra kullanmak üzere Winrar programı ile açılabilecek bir bağlantı maili alacaksınız.

TweetDelete ile Toplu Tweet Silme

TweetDelete, Tweet’lerinizi yönetmek için oluşturulan en popüler hizmettir. Bununla, geçmiş Tweet’leri toplu olarak silme ve belirli bir süre kullandıktan sonra gelecekteki Tweet’leri otomatik olarak silme seçeneğiniz vardır. Ancak, daha önce belirtilen üçüncü taraf kısıtlamaları nedeniyle, TweetDelete yalnızca en son 3,200 tweetinizi silebilir.

Toplu Tweet Silme
Toplu Tweet Silme

Hesabınızda en az 3,200 Tweet varsa, bu muhtemelen en iyi seçeneğinizdir. Zaman çizelgenizi temiz bir şekilde silebilir ve gelecekteki tweet’lerin sonradan belirli periyotlarla otomatik silinmesini seçebilirsiniz. Süreç genellikle her birkaç günde bir çalışır, belirlediğiniz tarih aralığına giren yeni Tweet’leri bulur ve bunları otomatik olarak siler. Bir kez silindiğinde onları almanın bir yolu yoktur.

TweetDelete’nin yeni tweet’lerinizi silmeyi bırakmasını istiyorsanız, Twitter hesabınıza erişimini Ayarlar ve gizlilik bölümüne giderek ve TweetDelete girişinin yanındaki Erişimi iptal et seçeneğini tıklatarak iptal edebilirsiniz.

TweetEraser İle Toplu Tweet Silme

Hesabınızda 3,200’den fazla tweet topladıysanız, sizin için en hızlı ve kolay seçenek TweetEraser’ı kullanmaktır. Evet, ücretsiz bir paket mevcut ancak TweetDelete’de olduğu gibi, yalnızca 3.200 tweet silebilmenizi sağlayacak ve TweetDelete’in kullanımı kadar kolay değildir. Ancak, TweetEraser’in ana hizmetine 30 günlük erişim için küçük ücret ödediğiniz takdirde, istediğiniz kadar tweet silebilirsiniz. Silmek istediğiniz tweet’leri bulmak için arama filtrelerini kullanabilirsiniz. Tüm tweetleri silmeye hazır olduğunuzda sil diyerek kararı onaylayın.

Bu yazımız ilginizi çekebilir Instagram durduruldu hatası ve çözümü

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu