Oyun

Two Point Campus Sistem Gereksinimleri

Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve Sandbox olarak nitelendirilen ortamlara karşı bir ilginiz bulunuyorsa Steam üzerinde piyasaya sürülen yeni bir oyun olan Two Point Campus aradığınız oyun olabilir. Şirin grafiklerinin yanında hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabileceğiniz bir oyun olan Two Point Campus sistem gereksinimlerini inceleyerek bu oyunu oynayıp oynayamayacağınız öğrenebilir ve diğer detaylar sayesinde aradığınız bilgilere erişebilirsiniz.

Two Point Campus Sistem Gereksinimleri

2022 yılının ağustos ayında piyasaya sürülen ve günümüzde ortalamanın üstünde bir oyuncu kitlesine sahip olmayı başararak popüler oyunlar arasında yer alan Two Point Campus, temel olarak hayalinizdeki üniversite kampüsünü inşa edebileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Farklı bir yapıya sahip olan bu oyunu, eğer şehir kurma tarzı oyunlara karşı ilginiz bulunuyorsa mutlaka incelemeniz ve oynamanız gerekiyor. Ayrıca alışıldığın dışında grafikleri bulunduğu için eğlencenin de en üst seviyelerde olduğunu bilmek gerekiyor.

Basit bir eğitim yardımıyla oynayabileceğiniz oyunumuzda aklınıza gelecek olan tüm kampüs ögelerini kullanabilir ve oluşturmuş olduğunuz kampüsü yönetebilirsiniz. Daha sonrasında kazanacağınız paralar ile kampüsünüzü ve üniversitenizi büyütebilir, dünya çapında etkili bir üniversite yöneticisi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tamamen Sandbox yapıya sahip olduğu için de oyunumuzun herhangi bir sonu bulunmamaktadır. Fakat oynayabilmek için sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir.

Two Point Campus Sistem Gereksinimleri
Two Point Campus Sistem Gereksinimleri

Two Point Campus Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri geliştirici ekip tarafından paylaşılan ve oyunumuzu oynayabilmek için sahip olmanız gereken minimum donanım ögelerini belirten bir listedir. Dolayısıyla bu listede bulunan donanımlardan daha iyilerine sahip olmamanız halinde oyunumuzu oynayabilmeniz mümkün olmayacaktır.

 • Windows 7,8 veya 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD FX-4350 veya Intel Core i3 6100 İşlemci
 • AMD RX 550 2GB veya Intel HD Graphics 630 veya NVIDIA GeForce GT 1030 2GB Ekran Kartı
 • 4GB+ RAM
 • DirectX Sürüm 11
 • 6GB+ Depolama Alanı

Two Point Campus minimum sistem gereksinimleri görüldüğü üzere oldukça düşüktür. Dolayısıyla herhangi bir oyuncu bilgisayarınız bulunuyorsa kolaylıkla oyunumuzu oynayabilirsiniz. Bu noktada eş değer bir bilgisayarınız mevcutsa minimum ayarlarda oynayabileceğinizi de belirtelim.

Two Point Campus Önerilen Sistem Gereksinimleri

Two Point Campus oyununu beğendiyseniz ve maksimum performans ile oynamak istiyorsanız tahmin edebileceğiniz üzere önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekecektir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi çok yüksek grafiksel özelliklere sahip olmayan oyunumuzu üst düzey ayarlarda oynayabilmek için klasik bir oyuncu bilgisayarı yeterli olacaktır.

 • Windows 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD Ryzen 1600X veya Intel Core i5 6600 İşlemci
 • AMD RX 580 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 1060 Ekran Kartı
 • 8GB+ RAM (DDR4 2999MHz+ tavsiye edilir)
 • DirectX Sürüm 11 ve Üstü
 • 6GB+ Depolama Alanı (SSD tavsiye edilir)

Two Point Campus sistem gereksinimlerini öğrendiğinize göre hemen oyunumuzu indirmeye başlayabilir ve ortalama hangi ayarlarda ve hangi değerlerde oynayabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Bu noktada ilerleyen süreçlerde gelecek olan güncellemeler ile birlikte sistem gereksinimlerinin yükselebileceğini unutmamanızı tavsiye ederiz.

Two Point Campus Önerilen Sistem Gereksinimleri
Two Point Campus Önerilen Sistem Gereksinimleri

Two Point Campus Nereden İndirilir? Fiyatı Ne Kadardır?

Bağımsız bir oyun olduğu ve ülkemizde çok fazla tercih edilmediği için yüksek fiyat etiketine sahip olan Two Point Campus, fiyatının hakkını veriyor gibi görünüyor. Bu yüzden oyunumuza karşı ciddi anlamda bir ilginiz bulunuyorsa satın almanızı tavsiye ederiz. Fakat birkaç saatlik oyun süresi için oyunumuza bu kadar para harcamanız saçma olacaktır. Tek versiyon halinde satılan Two Point Campus oyununu yalnızca Steam platformu üzerinden 322,99TL’ye satın alabilirsiniz.

İçeriğimizde detaylı bir şekilde Two Point Campus sistem gereksinimlerini inceledik ve oyuna dair bilmeniz gereken diğer detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Boyutu düşük olan oyunumuzu hemen satın alabilir ve kısa süre içerisinde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bu noktada daha iyi fikir edinmek amacıyla Youtube gibi platformlardan oyuna dair videoları da izlemenizi tavsiye ederiz. Simülasyon oyunlarına karşı daha fazla ilginiz bulunuyorsa Cartel Tycoon Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi de incelemek isteyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu