Kapat
Udemy
İnternet 192 views 0

Udemy ile Pahalı Eğitimi Ucuza Almak

Udemy Nedir?

Mekandan, zamandan ve bütçeden tasarrufla eğitim almanın yolu çevrim içi /online eğitimler yolundan geçiyor. Sosyal medyadan yazılıma, programlamadan diyete kadar 55.000’i aşan eğitim Udemy adlı eğitim portalında alınabilmektedir. Edinilen her beceri hayata başka bir anlam kattığı gibi, bunu kazanca dönüştürmek de mümkündür. Söz konusu uygulama Udemy ile pahalı eğitimi ucuza almak mümkün. Her türlü aygıtla Udemy’de eğitim alınabiliyor. Alanında uzman kişilerin verdiği sanal eğitimler sonucunda sertifika alma imkanı da tanınıyor. Online kursların dili ağırlıklı olarak şimdilik İngilizce. Ancak Türkçe sunulan derslerin sayısı da az değil. Udemy’nin “eğitmen olun” fırsatıyla siz de uzmanı olduğunuz ya da eğitim verebileceğiniz bir alanda ders verebilir; konu hakkında teknik destek bile alabilirsiniz.

Hangi Kategorilerde Eğitim Veriliyor

Udemy

Bilişim teknolojileri, yazılım geliştirme, işletme, ofis üretkenliği, kişisel gelişim, tasarım, pazarlama, yaşam tarzı, fotoğrafçılık, sağlık ve fitness, öğretmen eğitimi, dil, müzik, sınavlara hazırlık kategorilerinde eğitimler veriliyor.


Udemy’in Kurucusu Kim

Udemy

Udemy, 2010 yılında Silikon Vadisi adlı teknoloji üssünde Malatyalı Eren Bali ve arkadaşları tarafından kuruldu. Udemy’nin kurucusu olan Türk girişimci olup bir süredir Amerika Birleşik Devletlerinde yaşıyor. Bir süre ülkemizde fikirlerini yatırıma dönüştürmeye çalışmış ama bu yeteneğini ABD’de yatırıma çevirmiş bir girişimcidir. Online eğitim firması, ABD’nin San Francisco, ülkemizde Ankara ve İrlanda’da Dublin kentinde bulunmaktadır. Bu gün 710 milyon dolarlık bir şirket olduğu Forbes tarafından belirtilmiştir. Projenin kuruluş sürecinde 57 yatırımcıdan ret aldığı ve 58’inci denemede McClure adlı yatırımcı tarafından fonlandığı bilinmektedir. Uygulama Google Play ve AppStore’dan da indirilebiliyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.