Oyun

Unto the End Sistem Gereksinimleri

Unto the End sistem gereksinimleri birçok oyuncu tarafından son zamanlarda sıkça araştırılmakta. Basit ve çizgi film temasıyla dikkat çeken, aksiyon severlerin merakla araştırdığı bir oyun olan Unto the End sizleri farklı bir dünyaya götürüyor. 2020 yılının sonlarında çıkmış olmasına rağmen çoğu bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen oyunumuz, birçok yerden aksiyon ve RPG dallarında ödül almayı başardı. Günümüz çizgi film tadındaki macera oyunlarının başında gelen bu oyunu oynayabilmek için çok yüksek sisteme sahip olmasa da bazı istekleri karşılamanız bekleniyor. Bizler de bu içeriğimizde Unto the End sistem gereksinimlerini tüm detaylarıyla sizlerle paylaşacağız.

Unto the End Sistem Gereksinimleri

El yapımı 2 boyutlu bir macera oyunu olarak tanımlanan Unto the End, birçok oyuncu tarafından beğeni almayı başarmış durumda. Bugün Steam’den alabileceğiniz oyunumuz, geliştirici ekip tarafından birkaç yıllık sürecin sonunda ortaya çıkarıldı. Sonunda ise ortaya sanatsal bir oyun çıkmış oldu. Özenle tasarlanmış aksiyon sahneleri, sizi kendisine bağlayacak hikâye örgüsü ve ortalamanın üstünde RPG ögeleri sayesinde Unto the End herkesin oynaması gereken bir oyun.

Ne kadar basit tasarıma sahip bir oyun gibi gözükse de içerisinde görsel açıdan birçok kişiyi kendisine bağlayacak yapılar barındırıyor. Durum böyle olduğu için sistem gereksinimleri de bir miktar yükseliyor. Bu yüzden Unto the End oyununu oynamak istiyorsanız ortalama seviyede bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor. Oyunu satın almadan ve indirmeden önce bu gereksinimleri kendi cihazınızla karşılaştırarak, oynayıp oynayamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Unto the End Sistem Gereksinimleri
Unto the End Sistem Gereksinimleri

Unto the End Minimum Sistem Gereksinimleri

Unto the End sistem gereksinimleri araştırması yapıyorsanız ilk olarak incelemeniz gereken minimum sistem gereksinimleridir. Çünkü minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız oyunu oynayabileceğiniz anlamına gelir. Tam deneyim almanız söz konusu olmasa da bilgisayarınız bu oyunu açacak ve oynamanıza izin verecektir. Daha düşük sistemler maalesef oyunu oynayamaz ve çeşitli problemlerle karşı karşıya kalırlar.

 • Windows 7, 8, 8.1, 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD FX 8120 3.1GHz veya Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz İşlemci
 • AMD Radeon HD 6570 veya NVIDIA GT 630 Ekran Kartı
 • 4GB RAM
 • Direct X 9.0 ve üstü
 • 3GB+ Depolama Alanı

Eğer bilgisayarınız minimum sistem gereksinimlerinden daha yüksek donanım ögelerine sahipse hemen Unto the End oyununu indirmeye başlayabilirsiniz. Eş değer bir bilgisayarınız varsa 30 FPS sabit olarak oyunu oynayabilirsiniz. Daha iyi bir deneyim için ise önerilen sistem gereksinimlerini incelemeniz gerekmektedir.

Unto the End Önerilen Sistem Gereksinimleri

Unto the End minimum sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyorsanız ve daha iyi bir bilgisayara sahipseniz bu oyunu rahatlıkla oynayacağınızdan emin olabilirsiniz. Fakat en yüksek ayarlarda hiç kasmadan oynayabilmeniz için önerilen sistem gereksinimlerini de karşılamanız gerekmektedir. Bu sanatsal oyunu en iyi şekilde oynayabilmek için aşağıdaki donanım ve yazılım ögelerini kendi bilgisayarınızla karşılaştırabilirsiniz.

 • Windows 8, 10 64-Bit İşletim Sistemi
 • AMD Phenom II 945 3.0GHz veya Intel Core i7 920 2.7GHz İşlemci
 • AMD Radeon R9 270 veya NVIDIA GTX 660 Ekran Kartı
 • 8GB RAM
 • DirectX 11 ve üstü
 • 3GB+ Depolama Alanı (SSD Önerilmektedir)

Eğer bilgisayarınızın parçaları önerilen sistem gereksinimlerinden daha iyiyse, Unto the End oyununu en yüksek kalitede 60 FPS değerinde oynayabilmeniz mümkün olacaktır. Bu durum tam deneyimi yaşamanızı ve oyundan en yüksek hazzı almanızı sağlayacaktır.

Unto the End Önerilen Sistem Gereksinimleri
Unto the End Önerilen Sistem Gereksinimleri

Umarız bilgisayarınız Unto the End sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyordur ve hemen oynama fırsatı bulabilirsiniz. Oyuna sahip olmak için şimdi Steam kütüphanesine girerek 24TL’ye satın alabilirsiniz. Benzer oyunlar arayışındaysanız Genshin Impact Sistem Gereksinimleri başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu