Kapat
Reklam Alanı
Vazgeçilmez Oyunlar Listesi
Oyun 160 views 0

Vazgeçilmez Oyunlar Listesi

Son çıkan oyun müzik film gibi milyonlarca uygulamayı google playda rahatlıkla kolayca bulabilirsiniz. Android ve ios oyunlarını devraldığı google play her yeni gün gelişiyor ve büyüyor. Google üzerinden bildirilen uygulamaların incelenmesine ve indirilmesine yardımcı oluyor. Google play Android işletim sisteminin resmi yürütümüdür. Vazgeçilmez Oyunlar Listesi ;

Vazgeçilmez Oyunlar Listesi

Beyin Yakan Oyunlar

Oyunların hayatımızda büyük bir yeri vardır ve bu zaman geçtikçe bağımlılık yapmaya başlar. Android ve Ios için çıkmış en yeni ve en zor oyunları da şöyle sıralayabiliriz. Machinarium: çok zevkli ve bir o kadarda zor bir bulmaca oyunu olmasına rağmen eğitici bir oyundur.

Titan souls: geçmişi hatırlamak isteyenler tam size göre bir oyun. Ninja spinki challenges: çok güç düzeylerden oluşan bu oyun biraz sizi zorlasa  da mükemmel özellikte bir oyun dur. Qwop: göz yorucu ve oldukça güç bir oyundur. Tilt to live 2: oyunlar arasında en eğlenceli ve zevk alacağınız bir oyun diyebilirim.

Do not crash: araç kullanmayı sevenler bu oyun tam sizlik ve çok dikkat gerektiricidir. Mr Jump: super marıo ile eş değer ve sürükleyici bir oyundur ama süper mario ya göre zordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.