Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
Vestel’den Televizyon Kiralama Sistemi
Gündem 530 views 3

Vestel’den Televizyon Kiralama Sistemi

 VESTEL’DEN YENİ UYGULAMA

Günümüzde teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil. En son modelini aldığımız teknoloji cihazlarının, çok kısa bir sürede, daha yeni daha üst modelleri üretiliyor. En yenisini aldım diye düşünülen cihazların, taksiti bile bitmeden eski model kalması, tüketicilerin korkulu rüyası haline geldi. Vestel’in yeni Vestel’den Televizyon Kiralama Sistemi uygulaması ile tüketicinin bu sorununa çözüm sunuluyor.

Vestel’den Abonelik Sistemi

Vestel’in yeni uygulamaya koyduğu “V Hepyeni” sistemiyle, tüketicilere abonelik sistemi getiriliyor. Bu sistem sayesinde, abone olan tüketici, istediği marka ve model ürünü kiralayabilecek, bir üst modeli çıktığında ise yenisiyle değiştirebilecek. Şimdilik sadece televizyonlarda başlatılan projenin, ilerleyen dönemde akıllı telefonları ve diğer elektronik cihazları da kapsaması planlanıyor. Vestel’den televizyon kiralama sistemi şimdiden büyük ilgi göreceğe benziyor. “V Hepyeni’ ile aylık kiralama seçenekleriyle istenilen ürüne, aylık 79 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunacak. Sözleşme süresinin bitiminde yeni bir televizyon modeliyle değiştirme imkânı sunulacak. Bu sayede, tüketicilerin televizyonlarda sürekli en son teknolojiyi kullanması sağlanacak.

Vestel’den Televizyon Kiralama Sistemi

VIP Servis

Vestel, V Hepyeni projesinde vip servis vermeyi de hedefliyor. Vestel’den televizyon kiralama sistemi abonesi olan üyeler, kurulumdan teknik desteğe kadar vip servis imkânından yararlanacak. Hizmetlerini bu kadarla sınırlı tutmayan Vestel, bir yıl boyunca geçerli Digitürk paketini de abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Dizi ve film kanallarının da paket kapsamında ücretsiz verilmesi planlanıyor. Abone olan müşteriler üyelik süresince, aylık ödemelerini otomatik ödeme talimatı vererek anlaşmalı bankalara veya Vestel bayilerine yapabilecek. Kredi kartı şartı aranmaması ve tüm ücretin aylık olarak kredi kartından çekilmemesi, büyük avantaj olarak görülüyor. Bu sayede kredi kartı limiti işlem için yetersiz olabilecek müşterilerinde hizmetten yararlanması planlanıyor.

Tüm Ürünler Sigortalı

Abonelik süresince oluşabilecek hasarlarda ne yapabiliriz diye düşünen tüketicilerin, yapılacak sigorta ile endişelerine son verilmiş olunacak. Hem hasar durumunda, hem de olası çalınma durumlarında ürünler sigortalı olarak müşterilere sunulacak. Vestel’den televizyon kiralama sistemi şimdiden elektronik dünyasındaki rekabeti kızdıracağa benziyor. Vestel’in sektörde yarattığı bu dev projeye, rakiplerinden nasıl bir karşılık geleceği ise büyük merak konusu.

admin

“Vestel’den Televizyon Kiralama Sistemi” üzerine 3 yorum

  1. Bedri Özer dedi ki:

    Vestel ülkemizin en büyük ve en önemli şirketlerinden biri. Yerli teknoloji üretmek için çalışıyorlar ve bazıları ne kadar çekemese de iyi kötü başarıyorlar. Elbette yanlışları hataları ve kötü yaptıkları şeyler mevcut. Ancak bu hatalar biz müşterilerin geri dönüşleriyle ve desteklemeleriyle düzeltilebilir. Böylece yerli büyük bir marka oluşabilir. Vestel günümüzde avrupanın en büyük tv satıcılarından. belki de en büyüğü. Böyle bir kampanya ile çok daha fazla tv satacaklardır. Özellikle ülkemizde.

  2. Ragıp dedi ki:

    vestel televizyon kiralama projesi ile mantıklı bir adım atmış olabilir. ama uygulamada nasıl bir işleyiş ile idare edilecek, ne kadar yararlı olacak hep beraber göreceğiz

  3. Merve Durmaz dedi ki:

    Bende mükemmel bir proje. Normalde 2-3 yıla bir zaten teknoloji gelişiyor ve evdeki tv ler eskiyor. Ama şuanda evdekini verim yerine yeni model bir tv alacağız eminim tv pazar payını büyük oranda ele geçirecek gibi vestel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.