Blog

Vodafone TL Gönderme ve Vodafone TL İsteme İşlemleri Nasıl Yapılır

Vodafone faturasız hat aboneleri, yine Vodafone faturasız hat abonelerine Vodafone TL gönderme ve Vodafone TL isteme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Vodafone TL gönderme ve TL isteme işlemerini sadece faturasız aboneleri içerisinde gerçekleştirmektedir.

Yani Vodafone faturalı aboneler, Vodafone faturasız abonelere TL transfer yada TL isteme işlemi gerçekleştiremezler. Peki Vodafone TL gönderme ve TL isteme işlemi nasıl gerçekleşmektedir. (Ayrıca bakınız: Türkcell TL gönderme)

Vodafone TL Gönderme ve Vodafone TL İsteme

Vodafone TL paylaşma ve TL isteme işlemlerini, Turkcell ve Turk Telekom operatörlerinin aksine, SMS ile yapmamaktadır. TL gönderme ve TL isteme sadece ama sadece 7038‘i ücretsiz arayarak yada Vodafone online işlemler menüsünden ve Vodafone yanımda uygulaması ile gerçekleştirebilmektedirler.

Vodafone TL Gönderme ve TL İsteme Kullanım Şartları Nelerdir

Vodafone TL isteme ve gönderme şartlarını diğer aperatörler gibi pek esnek tutmamaktadır. En azından şu an ki politikası bu şekildedir. Şayet Vodafone TL gönderme ve TL isteme politikasında bir değişiklik yaptığı takdirde Vodafone TL Gönderme ve TL isteme ile ilgili bilgiler güncellenecektir. Vodafone TL transferi ile ilgili kullanım şartları şu şekildedir;

  • Vodafone TL transferi sadece Vodafone faturasız hat aboneleri arasında gerçekleşmektedir.
  • Faturasız aboneliğin ilk üç ayında TL transferi yapılmamaktadır.
  • TL transferi yapacak olan Vodafone faturasız hat abonesinin transfer işlemi sonrası hattında 6 TL kalacak şekilde transfer yapması gerekmektedir, aksi takdirde transfer işlemi gerçekleşmeyecektir.
  • Her transfer 2 lira ile ücretlendirilir.
  • Tek seferde en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edilebilir. Bir ay içerisinde ise toplam transfer miktarı 100 TL ile sınırlandırılmıştır.
  • Transfer yoluyla elde edilen TL’ler ikinci bir hatta transfer edilemez.

Vodafone cep lira transfer işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgileri Vodafone resmi web sitesinden takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu yazımızı Vodafone resmi web sitesinden kaynak alarak sizler için derlemiş bulunmaktayız. unutulmamalıdır ki Vodafone faturasız aboneleri için cep lira transfer işlemi ile ilgili kullanım haklarını saklı tutma ve bu politikasını her an değiştirme hakkına sahiptir. Biz de en doğru bilgiyi vermek amacıyla Vodafone lira transfer işlemleri ile ilgili güncel bilgiyi Vodafone resmi web sitesinden sizler için takip edip, siz takipçilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu