Blog

Wechat Hesabı Nasıl Silinir

Wechat çok kullanışlı bir sosyal ağ uygulamasıdır. Çin Halk Cumhuriyetinde teknoloji uzmanları tarafından geliştirilen ve dünyanın her tarafında kullanılan bir uygulamadır. Wechat mobil ve bilgisayarda ücretsiz olarak çok kullanılmaktadır. Wechat aracılığı ile insanlar bir birlerine her zaman ücretsiz olarak otomatik mesaj gönderebilmekte ve görüntülü bir şekilde sohbet edebilmektedir. Teknoloji ekipleri ülkemizde çok çeşitli olarak bulunmaktadır. Wechat hesabı nasıl silinir bu yazıda sizlere sunulmaktadır.

Kullanım Alanı

Bu yazı aracılığı ile Wechat hesabınızı hemen silmek istiyorsanız bu yazıda pek çok bilgi bulabilirsiniz. Wechat’in kullanıcı sayısı giderek çok fazla artmaya devam etmektedir. Ayrıca pek çok kişi Wechat’i çoğunlukla ve özellikle bilgisayardan her zaman Web WeChat’i kullanmaktadır. Hemen yapmanız gereken işlem sadece telefonunuzda ki WeChat’e girmek ve Web WeChat butonu yani sekmesine tıklayarak ön veya arka kameranın açılmasını sağlamaktır.

Esas şimdi açılan arka veya ön kamera ile bilgisayarınız da çıkan karekod’u hemen okutmak. Ayrıca kare kodu okuttuktan daha sonra resmi Wechat hesabınıza hemen ve kolayca bağlanabilir, tüm işlemlerinizi diz üstü veya masa üstü bilgisayar üzerinden halledebilirsiniz. Wechat’ten memnun olmayan, kullanışlı bulmayan ve hesabını silmek isteyen kişiler ne yapmalı sorusuna takılmaktadırlar.

Wechat Hesabı Nasıl Silinir

Wechat ana programından hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Ancak beğenmediğiniz bir uygulamayı telefonunuzdan silin ve bir daha girmeyiniz. Çok uzun bir süre sisteme yani programa girmediğiniz de otomatik olarak Wechat’in hesapları sistem doluluğunu azaltmak için otomatik silmektedir.

Seçenekli Silme Yöntemi

Fakat siz Wechat hemen ve hızlı bir şekilde silmek istiyorsanız, ”support@wechat.com” mail adresine durumunuzu acil olarak ifade etmeli ve açıklamalı bir şekilde bilgi vererek yazmalısınız. İletişime geçtiğiniz ilgili mail kuruluşa hemen gittiğinde incelenecek ve hesabınızı her zaman kaybetmeden hemen silinecektir. Bu amaç ve sayede Wechat hesabınızı da tamamen sonsuza kadar hemen silmiş olursunuz. Bir daha veya sonradan tekrar Wechat hesabı açmak isterseniz telefonunuza uygulamaya bilgilerinizi tekrar girerek hemen üye olabilirsiniz. Bu sayede silinen hesabınız tekrar oluşturulur.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu