Kapat
WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan
İnternet 459 views 0

WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan

WhatsApp Duvar Kağıtları , dünyada en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamasının mesajlaşmaya getirdiği özelliklerden bir tanesidir. WhatsApp da mesajlaşma esnasında WhatsApp Arka Plan görselini kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. WhatsApp da mesajlaşırken isterseniz kendi fotoğraflarınızdan dilediğiniz bir fotoğrafı duvar kağıdı olarak koyabilir yada sizler içi derlediğimiz WhatsApp Duvar Kağıtları fotoğraflarını kullanabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz WhatsApp duvar kağıtlarını WhatsApp arka plan olarak ayarladıktan sonra WhatsApp uygulaması sizin için gerekli boyutlandırmayı ve renklendirmeyi yapacaktır. Yani aşağıda birbirinden farklı boyutlarda ve renklerde duvar kağıtları göreceksiniz. Boyutu veya renkleri nasıl olursa olsun, seçeceğiniz duvar kağıdını WhatsApp kendine göre optimize edecek arka planda uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

WhatsApp da kullanabileceğiniz sizler için derlediğimiz WhatsApp arka planda kullanabileceğiniz fotoğraflara geçmeden önce nasıl yapacağınızı anlatalım.

  1. WhatsApp uygulamasını açın.
  2. Sağ üst köşede bulunan alt altta 3 nokta simgesine dokunun.
  3. Ayarlar sekmesine dokunun.
  4. Sohbetler sekmesine dokunun.
  5. Duvar kağıdı seçeneğine dokunun.
  6. Burada karşınıza Galeri, Düz Renk, Duvar Kağıdı Galerisi, Varsayılan, Duvar Kağıdı Yok gibi seçenekler çıkacaktır. Aşağıda sizler için araştırdığımız WhastApp duvar kağıdı fotoğraflarını cep telefonunuza indirdikten sonra Duvar Kağıdı Seçenekleri bölümünde Galeri kısmında bulabilirsiniz.

Duvar kağıtlarını indirmek için fotoğrafın üstüne basılı tutup kaydet veya farklı kaydet seçeneklerini seçip telefonunuza kaydedebilirsiniz.

WhatsApp Duvar Kağıtları

WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan  WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan  WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan  WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan

WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları WhatsApp Arka Plan WhatsApp Duvar Kağıtları

Sizler için derlediğimiz duvar kağıtlarından beğeneceğiniz bir duvar kağıdı bulduğunuzu umuyoruz. Elbette duvar kağıtları kişilerin zevklerine göre ve ruh hallerine göre değişebilir. Belkide buraya 10 binlerce duvar kağıdı koymamız gerekebilir. Teknozum sitesi olarak sadece beğenebileceğinizi düşündüğümüz duvar kağıtlarını ekledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.