Kapat
WhatsApp Fotoğraflar Bulanık Görünüyor
ÇözümNet 192 views 0

WhatsApp Fotoğraflar Bulanık Görünüyor

Bir çok WhatsApp kullanıcıları WhatsApp üzerinden aldıkları fotoğrafların bulanık göründükleri şikayeti ile karşı karşıya kalmışlardır. WhatsApp Fotoğraflar Bulanık Görünüyor sorunu aslında WhatsApp uygulaması ile ilgili değildir. WhatsApp da alınan ve gönderilen fotoğraflar size yada karşı tarafa ulaştığında internet aracılığı ile sizin yada karşı tarafın ilgili fotoğrafa baktıktan sonra telefonunuzun hafızasına yada telefonunuza ait SD kartta kayıt olmaktadır. WhatsApp kullanıcıları bu şekilde WhatsApp da silmedikleri mesajlardaki fotoğrafları telefonları yada SD kartlarının hafızalarında görebilmektedir. Bir çok WhatsApp kullanıcısının WhatsApp Fotoğraflar Bulanık Görünüyor şikayeti bir başka nedenden dolayı kaynaklanmaktadır.

WhatsApp Fotoğraflar Bulanık GörünüyorWhatsApp Fotoğraflar Bulanık Görünüyor

WhatsApp da ki fotoğrafların bulanık görünmesinin birinci nedenlerinden bir tanesi, alınan fotoğrafın internet aracılığı ile telefonlarına indirememeleridir. WhatsApp üzerinden aldığınız fotoğraf telefonunuza inmiyorsa internet paketiniz bitmiş olabilir, Wi-Fi ağı üzerinden WhatsApp’a bağlanıyorsanız bağlantınız da sorun olabilir. Eğer her iki konuda da sorun yoksa WhatsApp fotoğraflarının bulanık görünmesi, WhatsApp medya ayarlarınız ile ilgilidir. WhatsApp medya öğelerinin Wi-Fi üzerinden yada hücresel veri üzerinden yani operatörünüze ait internet üzerinden nasıl ayarlandığını kontrol ediniz.


WhatsApp Fotoğraflar Bulanık Görünüyor sorununun bir nedeni de WhatsApp’dan aldığınız fotoğrafları telefonunuzun yada telefonunuza ait SD kart üzerinden yanlışlıkla silmiş olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda size fotoğraf gönderen kişiden aynı fotoğrafı isteyebilirsiniz.

WhatsApp’dan size gelen ve yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları geri getirmenin bir yolu da silinen WhatsApp mesajlarını geri getirmekle mümkündür. Yanlışlıkla sildiğiniz WhatsApp fotoğraflarını geri getirmek için ilgili yazımızı okuyunuz.

Silinen WhatsApp Mesajları Geri Nasıl Yüklenir

Yukarıda linkini verdiğimiz yazıda Silinen WhatsApp Mesajları Geri Nasıl Yüklenir de belirttiğimiz basamakları eksiksiz uygulayarak yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraflarınıza tekrardan ulaşabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.