BlogWhatsApp

WhatsApp Grup Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

WhatsApp Grup Görüntülü Konuşma WhatsApp’ın en sonunda yeni güncelleme ile geldi. WhatsApp grup görüntülü konuşma özelliğini test ettikten sonra tüm kullanıcılara sundu. Görüntülü konuşma özelliği için WhatsApp son sürümünün telefonda yüklü olması gerekmektedir. Peki WhatsApp da grup görüntülü konuşmayı nasıl yapacaksınız.

WhatsApp Grup Görüntülü Konuşma

WhatsApp da grup görüntülü konuşma en fazla 4 kişi ile yapılmaktadır. Görüntülü konuşmaya grubunuzda ekli kişilerden sonra da katılabilirler, görüntülü konuşmanın devam etmesi yetmektedir. Görüntülü konuşma esnasında grubunuzda ekli herhangi bir kişinin gruptan ayrılması konuşmayı etkilemeyecektir. Görüntülü konuşmanın sona ermesi için tüm grup üyelerinin konuşmadan ayrılması gerekmektedir.

Grup görüntülü konuşma yapmak için önce rehberinizde ki kişi listesinden birini görüntülü olarak arayın. Görüntülü konuşma başladıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan + simgesine dokunun. Rehberinizden görüntülü konuşmaya eklemek istediğiniz en az bir kişi en fazla iki kişiyi seçin. Görüntülü konuşmaya onlarda dahil olacaktır.

WhatsApp Grup Görüntülü Konuşma

Görüntülü Konuşma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  1. WhatsApp grup görüntülü konuşma esnasında görüntülü konuşmadan ayrılabilirsiniz.
  2. Grup görüntülü konuşmada internet hakkınızın tükenmesi daha hızlı olabilir.
  3. WhatsApp grup görüntülü konuşma en fazla 4 kişi ile mümkündür.
  4. Grup görüntülü konuşma esnasında telefon rehberinizde ki WhatsApp kurulu herhangi bir kişiyi de ekleyebilirsiniz.
  5. WhatsApp grup görüntülü konuşma esnasında internet çekim gücünüzün yeterli olmaması durumunda bağlantıda kopma yaşayabilirsiniz.
  6. Wi-Fi kullanmanız sizi, abonesi olduğunuz operatörünüze ait internet hakkınızın aniden bitmesini engelleyecektir. Grup görüntülü konuşma internet kullanımını olumsuz yönde etkileyecektir.

WhatsApp halihazırda grup görüntülü konuşma ve WhatsApp para transferi özelliğini de test aşamasından geçirmektedir. Her iki özellik de gerekli test aşamalarından geçtikten sonra tüm Android ve iOS kullanıcılarının hizmetine sunulacaktır.

“WhatsApp grup görüntülü konuşma” esnasında yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntıyı yoruma yazarak paylaşabilirsiniz. Site editörlerimiz tarafından yada site ziyaretçilerimiz tarafından paylaştığınız problem ile anında dönüt alabilir, yaşadığınız sıkıntıya çözüm bulabilirsiniz. Ayırca grup görüntülü konuşma deneyiminiz yorumda ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

BİP grup görüntülü konuşma konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu