Kapat
Sponsor Reklamlar
WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma
Android 71 views 2

WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma

WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma ; WhatsApp ile ileri tarihli bir mesaj atma bazı durumlarda gerçekten çok yararlı olabilir. Ama WhatsApp’ın Play Store’da yayınlanan sürümü ile bu mümkün değildir. Halihazırda kullanılan WhatsApp geliştiricilerinin projesi ile bu mümkün. İleri tarihli mesaj atma WhatsApp’ın bir Apk versiyonu ile mümkün. WhatsApp Apk uygulamasının adı GBWhatsApp. Uygulama normal WhatsApp’ın pek çok sınırlamasını kaldırdığı gibi, ileri bir tarihte ve saatte mesaj göndermeyi mümkün kılıyor. Sıra geldi GBWhatsApp uygulamasını nasıl indirmeniz gerektiğine ve WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma işlemine

WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma

GBWhatsApp uygulamasını indirdiğinizi varsayalım. GBWhatsApp Apk versiyonunu kurmadan önce halihazırda kullandığınız WhatsApp uygulamasını kaldırınız. WhatsApp uygulamasını kaldırmadan önce WhatsApp mesajlarınızı yedeklemeyi unutmayınız. GBWhatsApp uygulamasını kurarken yedeklenen mesajlarınızı tekrardan yükleyebilirsiniz.

GBWhatsApp aynı normal WhatsApp uygulaması gibi kurulmaktadır. Kurulum esnasında cep telefonunuza WhatsApp onay kodu gelecektir. Onay kodu geldikten sonra WhatsApp mesajlarınızı tekrar yükleyebilirsiniz.

Tüm kurulum tamamlandıktan sonra ise sıra geldi WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma işlemine. WhatsApp ile ileri tarihli bir mesaj atmak için aşağıdaki belirtilen adımları izleyiniz.

WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma

 1. GBWhatsApp uygulamasını açın.
 2. Sohbetler sekmesinin olduğu bölümde iken GBWhatsApp uygulamasının sağ üst köşesinde bulunan alt alta 3 noktaya dokunun.
 3. Mesaj zamanlayıcı yazısına tıklayın.
 4. Gelen ekranda sağ alt köşede bulunan + (artı) simgesine dokunun.
 5. İleri tarihli mesaj göndermek istediğiniz kişi yada grubu seçim.
 6. Açılan ekranda Mesajınız kısmına ileri tarihli mesajınızı yazın.
 7. Başlangıç tarihi kısmını tıklayarak açılan takvimden bir gün belirleyin.
 8. Saat kısmında saati seçip belirleyin.
 9. Son olarak Zamanla kısmına tıklayın. Artık WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma işlemini öğrenmiş oldunuz. Yakın bir arkadaşınızın numarasına mesaj atarak işlemin çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz.

GBWhatsApp uygulamasını teknozum ailesi olarak bizzat denedik. Uygulama kesinlikle güvenilir ve yukarıda bahsettiğimiz gibi normal WhatsApp geliştiricilerinin bir projesidir. Uygulama her geçen gün binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. GBWhatsApp uygulamasının ayrıca bir çok özelliği de bulunmaktadır. Uygulamayı inceledikten sonra normal WhatsApp uygulamasına elveda diyeceksiniz. GBWhatsApp son sürümünü indirmek için tıklayınız >>> GBWhatsApp Son Sürüm

WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma yazımızı beğendiyseniz yorum yaparak ve sosyal medya hesaplarınız da paylaşarak bir çok kişiye ulaşabilirsiniz.

abdullah yanarateş

“WhatsApp İle İleri Bir Tarihe Mesaj Atma” üzerine 2 yorum

 1. Kadir Umut Can Keskin dedi ki:

  Bu ne mükemmel bir keşif, sahibi ne mükemmel bir kaşiftir. Elinize sağlık 😊

  1. admin dedi ki:

   Çok teşekkürler, işinize yaramasına sevindik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.