Kapat
Sponsor Reklamlar
Sponsor Reklamlar
WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir
ÇözümNet 784 views 0

WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir

WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir

WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir ; WhatsApp dünyanın bir numaralı mesajlaşma uygulamasıdır. Bu yüzden bir çok kişi mesajlaşma için WhatsApp uygulamasını kullanmaktadır. Mesajlaşmak için WhatsApp’ı kullanan bir çok kişi internette “WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir” , “WhatsApp mesajları nasıl saklanır” , “WhatsApp mesajlaşma gizleme-saklama” “WhatsApp mesaj gizleme” , “WhatsApp sohbetleri nasıl gizlenir” gibi arama yapmaktadırlar. Whatsapp da mesaj alıp gönderirken mesaşlajmanın gizliliği kendileri için önem taşıdığı için bu yolu seçmektedirler. Normal WhatsApp uygulaması mesajları gizleme özelliği bulunmamakla birlikte GBWhatsApp uygulaması WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir sorusunun cevabını bizlere vermektedir.

GBWhatsApp Nedir

WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir

GBWhatsApp WhatsApp uygulamasının bir replikası olup, WhatsApp da olmayan bir çok özelliğe sahiptir. GBWhatsApp Play Store ve iOS Store da bulunmamakla birlikte uygulamanın APK sürümü mevcuttur. GBWhatsApp APK Son Sürüm versiyonu indirmek için TIKLAYINIZ.

GBWhatsApp Nasıl Kurulur

GBWhatsApp uygulamasını kurmak için öncelikle halihazırda kullandığınız WhatsApp uygulamasını kaldırmanız gerekmektedir. WhatsApp’ı kaldırmadan önce verilerinizin yedeğini almayı unutmayınız. Daha sonra indirdiğiniz GBWhatsApp APK uygulamasını kurunuz. (APK uygulamasının cep telefonunuzda kurulması için gerekli izni vermeniz gerekmektedir). Kurulum esnasında sanki normal WhatsApp kuruyormuş gibi sizden cep telefonu onay kodu isteyecektir. Kurulumu tamamladığınızı varsayalım. Şimdi sıra geldi GBWhatsApp ile WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir sorusunu cevabına.

WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir

  1. GBWhatsApp uygulamasını açın.
  2. Sohbetler sekmesine gelin.
  3. WhatsApp ile mesaj alıp göndermeyi gizli hale getirmek istediğiniz kişiyi sohbet sekmesinde seçin.
  4. Tik işareti oluştuktan sonra uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan alt alta 3 noktaya dokunun ve Gizle yazısına tıklayın.
  5. Daha sonra karşınıza desen çizmenizi isteyecektir. Deseninizi iki defa seçtikten sonra size deseninizi unutmanız halinde 2 tane soru soracaktır. Bu sorulara unutmayacağınız bir cevap verdikten sonra artık WhatsApp da gizlemek istediğiniz mesajları gizleyeceksiniz.
  6. Gizli mesajlarınızı görmek için uygulama içerisinde sol üst köşede bulunan WhatsApp yazısına dokunmanız gerekmektedir. Daha sonra belirlediğiniz deseni seçip WhatsApp daki gizli mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.
  7. Gizlediğiniz mesajlaşmayı görünür hale getirmek için ise Gizli WhatsApp mesajları bölümünde gizlediğiniz mesajın üzerine basılı tutup, tik işareti oluştuktan sonra, sağ üst köşede bulunan üç noktaya dokunun ve sohbeti görünür yap yazısına tıklayın. Hepsi bu kadar.

GBWhatsApp ile “WhatsApp Mesajları Nasıl Gizlenir” , “WhatsApp mesajları nasıl saklanır” , “WhatsApp mesajlaşma gizleme-saklama” , “WhatsApp mesaj gizleme” sorularının cevabını vermiş olduk. Uygulamadan memnun kaldıysanız yoruma yazarak fikrinizi paylaşabilir, yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.