BlogWhatsApp

WhatsApp Profilime Kim Bakmış

WhatsApp Profilime Kim Bakmış ; WhatsApp dünyanın bir numaralı mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp ile video, fotoğraf, belge gönderilebildiği gibi sesli ve görüntülü aramada yapılmaktadır. WhatsApp ile mesaj gönderme dışında durum özelliği ve profil özelliği de bulunmaktadır.

WhatsApp profil WhatsApp kişilerinde sizin nasıl göründüğünüzü göstermektedir. WhatsApp durum 24 saat sürerken, WhatsApp profilinizi siz değiştirmedikçe hep aynı kalmaktadır. WhatsApp profilinizi cep telefonu numaranız kayıt eden ve WhatsApp uygulaması yüklü kişiler görebilmektedir. Ayrıca bakınız: Whatsapp durum gizlilik ayarları

Bu yüzden WhatsApp kullanıcıları WhatsApp profiline kimlerin baktığını merak etmekte, ve Google arama motorunda WhatsApp profiline kimlerin baktığını öğrenmek için çeşitli sorular sormaktadırlar. Bu sorulardan bazıları şu şekildedir;

  • WhatsApp Profilime Kim Bakmış
  • WhatsApp profilime bakanlar
  • WhatsApp da kim takip ediyor
  • WhatsApp da kim beni izliyor

WhatsApp Profilime Kim Bakmış

Bu tür sorulara bir çok web sitesi hemen hemen hep aynı yanıtı vermektedirler, WhatsApp Plus. WhatsApp Plus Apk uygulaması Haziran ayı itibariyle artık kullanılamaz hale gelmiştir. WhatsApp Plus uygulamasını indiren kişiler uygulamayı indirdikten sonra kurulum aşamasında WhatsApp’ın güncel sürümünü yüklemleri için Google Play Store’a yönlendirilmektedirler.

WhatsApp Plus uygulaması aktif olarak kullanıldığı dönemde de her ne kadar WhatsApp profiline kimlerin baktığını gösterdiğini idda etse de bu bilgi asparagas yani yalan bilgi olarak kalmıştır.

WhatsApp Profilime Kim Bakmış bilgisini şuan WhatsApp uygulamasının kendiside vermemektedir. WhatsApp politikalarına göre bu bilgi şu an için verilmeyecektir. Eğer WhatsApp gizlilik politikalarında bir değişiklik yaparsa, zaten güncel sürümü ile bu bilgiyi kullanıcılarına duyuracaktır.

WhatsApp Profiline Kim Bakmış ile ilgili ayrıca Google arama sonuçların da çeşitli uygulamalar (öyle ki bu uygulamalar Google Play Store da yer almakta) ve APK’lerden bahsetmektedir. Bu uygulamalar yanıltıcı olur hiç bir şekilde sizlere gerçeği sunmamaktadır. Bu tür uygulamaların amacı, sizlerin kişisel bilgilerine ulaşmaktır. Bu tür uygulamalara itibar etmemenizi ve hiç bir şekilde cep telefonunuza kurmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu tür uygulamalar kurulduktan sonra kaldırılsa dahi bıraktığı çöp dosyalar ile cep telefonunuza zarar verebilir.

Son olarak WhatsApp Profilime Kim Bakmış, WhatsApp gizlilik politikaları gereği hiç bir şekilde böyle bir bilgi bulunmamaktadır.

admin

Teknoloji ve sosyal medya alanlarında araştırma yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu