Sosyal MedyaWhatsApp

WhatsApp Son Görülme Nasıl Kapatılır?

Bu yazımızda sizlerle Whatsapp son görülme nasıl kapatılır konusuna değineceğiz. Whatsapp’sız bir akıllı telefon düşünemiyoruz artık. Öyleki büyüklerimiz, annelerimiz, babalarımız, dahi artık whatsapp kullanıyor. Whatsapp ile yazılı, sesli mesaj gönderme-alma, dosya gönderme-alma, resim video gönderme alma ve hatta canlı sohbet dahi yapıyoruz.

Ama whatsapp bizi ele veriyor, nasıl mı? Whatsapp bizim en son internette göründüğümüz zamanı bilgi olarak bırakıyor. İşte bu yüzden arkadaşlardan, ebeveynlerden kaçamıyoruz :-)

Whatsapp’daki özellik sayesinde bu durumdan kurtulabiliriz. Yapacağınız küçük bir değişiklik ile Android ve iPhone cep telefonlarında whatsapp son görülme durumunu kapatabilirsiniz. Aşağıda verilen bilgiyi uygulayınız.

Whatsapp Son Görülme Nasıl Kapatılır

Cep telefonunuzdan Whatsapp uygulamasını açın. Daha sonra uygulamada Ayarlar sekmesine gelin. Buradan Hesap > Gizlilik > Son Görülme seçenekleri ile ilerleyin. “Son Görülme” seçeneğine gelince buradan buradan istediğiniz seçeneği aktif hale getiriniz.

Herkes: Herkes görür

Kişilerim: Kişilerim görür

Hiç Kimse: Hiç kimse göremez

WhatsApp Son Görülme

Son görülmeyi kapatınca Whatsapp da saat kısmı görülmeyecektir ve saat kısmında boşluk olacaktır. Son görülmeyi tekrar aktif etmek için ise yine aynı yolu izleyiniz. Bu şekilde whatsapp son görülmeniz tekrardan aktif olacaktır. Whatsappda ki son görülme saatleri profil kısmında ve mesaj kısmında görülmektedir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize devam etmek için reklam engelleyiciyi kaldırınız.