Kapat
WhatsApp Web Toplu Mesaj Gönderme
ÇözümNet 642 views 0

WhatsApp Web Toplu Mesaj Gönderme

WhatsApp dünyada en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. WhatsApp uygulaması ile fotoğraf, dosya, video, ses alıp gönderebilir, aynı zamanda canlı görüşme de yapabilirsiniz. WhatsApp uygulamasının aynı zamanda web sürümü de mevcuttur. WhatsApp uygulamasında toplu mesaj gönderebilirken, WhatsApp Web Toplu Mesaj Gönderme mümkün mü bu yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

WhatsApp Web Toplu Mesaj Gönderme

WhatsApp Web Toplu Mesaj Gönderme

WhatsApp toplu mesaj gönderme özelliği sayesinde WhatsApp üzerinden rehberinizde kayıtlı kişilerden oluşturacağınız guruba toplu mesaj gönderebilirsiniz. Oluşturacağınız toplu mesaj listesini daha sonra da kullanabilirsiniz. Rehberlerinde numaranızı ekleyen kişiler sizin oluşturduğunuz toplu mesaj listesi ile göndereceğiniz mesajı alacaktır. WhatsApp toplu mesaj özelliği ile Cuma mesajları, özel dini günler, milli bayramlar gibi günlerde atacağınız mesajları kolaylaştırmaktadır.


WhatsApp toplu mesaj gönderme özelliği şu an web sürümünde de kullanılmaktadır. Bunun için telefonunuzda oluşturduğunuz grubu WhatsApp Web üzerinde görebilirsiniz. Yada WhatsApp Web’e giriş yapınız. Sonra yeni sohbet > Yeni Grup ve kişileri seçiniz. Gruba isim veriniz. Artık WhatsApp Web üzerinden toplu mesaj gönderebilirsiniz.

WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme

  1. WhatsApp’a giriş yapınız.
  2. Yeni grup
  3. Gruba eklemek istediğiniz kişileri seçiniz.
  4. Gruba isim veriniz.
  5. Artık grupta seçtiğiniz kişilerle mesajlaşabilirsiniz.
admin