Reklam Alanı
Whatsapp’ta Görüldü Yapmadan Mesaj Okumak
ÇözümNet 106 views 0

Whatsapp’ta Görüldü Yapmadan Mesaj Okumak

Whatsapp 2017 yılı itibariyle mesajlaşmak için en çok tercih edilen uygulama ünvanını elinde bulunduruyor. Çevremize şöyle bir baktığımızda en gencimizden en yaşlımıza kadar akıllı telefon sahibi olan herkesin Whatsapp kullandığını söylemek mümkün. Whatsapp kullanırken insanların karşılaştığı çeşitli problemlerde var. Bu problemlerden birisi de Whatsapp’ta mesajını okuduğumuza dair bilgiyi karşı tarafa ileten mavi tık olayı. Bu yazımızda mavi tık olmadan Whatsapp mesajı okumanın yollarından bahsedeceğiz.

Mesajı mavi tık yapmadan okumanın ilk yolu, telefonu uçak moduna alarak okumak. Whatsapp mesajlarını okumadan önce telefonunuzu uçak moduna alın. Daha sonra Whatsapp’a girerek mesajları okuyun. Bu şekilde karşı taraf okuduğunuzu anlayamaz.

Whatsapp mesajlarını görüldü yapmadan okumanın diğer bir yolu ise Bildirimleri aktif etmektir. Bu sayede Whatsapp mesajları bildirim çubuğunuza düşer ve uygulamaya girmeden yani mesajı açmadan okuyabilirsiniz. Karşı tarafta sizin mesajları okuduğunuzu anlamaz.

Bu bahsettiğim yöntemler ile Whatsapp mesajlarını görüldü yapmadan rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.