Reklam Alanı
whatsap sahte konum
ÇözümNet 65 views 1

Whatsapp’ta Resim İçinde Resim Dönemi

Whatsapp’ta Resim İçinde Resim Dönemi

Whatsapp hayatımıza girdiğinden beri kendini geliştirmeye devam ediyor. Değişen zamanla birlikte yok olan uygulamalar arasına girmemek için kendini sürekli geliştiriyor. Whatsapp yapmaya hazırladığı son özelliği ile Resim içinde resim dönemini resmen başlatıyor. Peki nedir bu resim içinde resim dediğinizi duyar gibiyim. Hemen açıklayalım.

Whatsapp’ta görüntülü arama özelliği olduğunu hepimiz biliyoruz. Yaklaşık bir sene önce bu özellik Whatsapp’a geldi. Resim içinde resim dönemiyse bu görüntülü konuşmayı Whatsapp’ta dolaşırken de yapmanızı sağlıyor.

Mesela bir kişiyle Whatsapp üzerinde görüntülü konuşuyorsunuz. Fakat bu sırada acilen bir mesaj atmanız gerekti. Bu görüntülü sohbeti küçültüp ekranın sağ köşesine indirerek hem görüntülü konuşabilirsiniz hem de Whatsapp üzerinden başka kişilerle mesalaşabilirsiniz. Resim içinde resim özelliği bu oluyor.

Fakat sizlere şöyle kötü bir haberim var. Whatsapp resim içinde resim özelliği yalnızca Android Oreo kullanıcıları ve daha üst sürümler için kullanılabilecek. Yani eski bir Android sürümü kullanıyorsanız bu özellikten faydalanamazsınız.

“Whatsapp’ta Resim İçinde Resim Dönemi” üzerine 1 yorum

  1. Ebru dedi ki:

    Çok güzel bir bilgi teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.